איך להביא את הביטחון העצמי למשחק?

תמיד ברגעים שיש לחץ נכנסת גם תחושת חוסר ביטחון ולעתים קרובות עולות מחשבות כמו "אני לא יודע אם אני באמת יכול" או "למה כל פעם שהאתגר מתקרב אני מאמינה בעצמי פחות"? שחקן העבר והמאמן המנטלי ליאור ליפשיץ מציע לך קורס דיגיטלי, בו תקבל/י פתרונות מעשיים וכלים פרקטיים שיביאו את הביטחון העצמי שלך מהאימון למשחק. (כתבה פרסומית)


| safsal

 

תקופת הקורונה גורמת לכולנו להיזכר למה אנחנו כל כך אוהבים את המשחק ומחכים שכבר האימונים יחזרו. כשהאימונים והמשחקים יחזרו, אתם רוצים להגיע מוכנים ולהביא את היכולת שלכם לידי ביטוי במלוא העוצמה. התחושות האלו מביאות ציפיות וכתוצאה מכך עולה רמת הלחץ.

תמיד ברגעים שיש לחץ נכנסת גם תחושת חוסר ביטחון ולעתים קרובות עולות מחשבות כמו "אני לא יודע אם אני באמת יכול" או "למה כל פעם שהאתגר מתקרב אני מאמינה בעצמי פחות"?

אני בטוח שאת או אתה מכירים את הרגע הזה, שלא משנה מה יקרה:

הביטחון העצמי שלך יהיה נמוך.

גם אני הייתי שם!

התקופה הזו היא הזמן הטוב ביותר להתאמן על הכוח המנטאלי.

בקורס דיגיטלי שיגיע ישירות אליך, תקבל/י פתרונות מעשיים וכלים פרקטיים שיביאו את הביטחון העצמי שלך מהאימון למשחק.

לינק לקורס: https://beyourbest.co.il/byb/

 

לפנייך שלושה כלים פרקטיים (ממגוון אדיר של כלים אותם נלמד בקורס) שיעזרו לך להגיע לאימון ולמשחק עם ביטחון עצמי מיטבי:

  1. התמקד במה שאתה שולט: אתה שולט בעצמך, בפעולות שלך, ובגישה שלך – על כלום מעבר לזה. במידה ותתרכזו בתוצאה תייצרו דאגה לא הכרחית ומשם ירידה בביטחון העצמי. תתמקדו בתהליך: באימון עצמו, בהכנה לאימון, באיך אני אוכל וישן.

         בצורה זו תגבירו את הסיכוי לתוצאות חיוביות יותר והביטחון העצמי שלכם יעלה.

  1. דיבור פנימי נכון: לדיבור הפנימי כוח עצום. הדרך בה תבחר לדבר לעצמך תגרום לך להיות בטוח יותר בעצמך לפני ובמהלך המשחק.

         חשוב שתהיו מודעים למה שאתם אומרים לעצמכם ועל עצמכם - שימו לב ל'קול' בראשכם כשאתם מרגישים רגשות
שליליים כמו תסכול ועצבנות.

בפעם הבאה שאתם מרגישים חסרי ביטחון שנו את הדיבור משלילי לחיובי והציבו  מטרה אחת קטנה שיכולה להוציא אתכם מהמצב בצורה טובה.

  1. מודל לחיקוי: התבוננות ולמידה מספורטאי מצליח עשויים ליצור מוטיבציה ומסוגלות עצמית גבוהה. אבל, בחירת המודל צריכה להיעשות בצורה חכמה, מובנת ומתוכננת. הדמות החיצונית שנבחרה צריכה להתאים לך ברמה הפיזית והן ברמה המחשבתית. אם תבחרו מודל לחיקוי שאתם לא מאמינים שביכולתכם לפעול כמותו - הבחירה לא תהיה מספיק חזקה.

         לאחר שבחרתם את הדמות לחיקוי, כתבו את קווי הדמיון, הגיעו למגרש וחשבו איך ה"מודל" היה פועל וכתוצאה מכך האמונה העצמית שלך תעלה.

 

בסדנה דיגיטלית (שתגיע אליך ישירות למסך) תוכל/י לקבל עוד עשרות כלים יעילים ואפקטיביים שיגרמו לך לשחק עם מנטאליות מנצחת.