ארצית: מסכמים סיבוב

מודים. קצת הזנחנו אתכם בחצי הראשון של העונה בליגה הארצית. אז עכשיו אנחנו כאן כדי להחזיר. רגע לפני שהסיבוב השני יוצא לדרך, בחרנו את מצטייני הסיבוב, דאגנו לסכם בכמה מילים את מה שראינו עד עכשיו, ואפילו סידרנו ראיון מיוחד עם שתיים מהאגדות הגדולות של הליגה. וכמובן, איך אפשר בלי הפריוויו למחזור הקרוב. חצי עונה בארצית מאחורינו. זמן לסכם.


| safsal

הערב: הסיבוב השני יוצא לדרך

פגרת החורף הקצרה מאחורינו וזה זמן טוב לסיכום קצר של מה שעבר עלינו בסיבוב הראשון. העובדה שארבע קבוצות עולות לפלייאוף ושלוש קבוצות יורדות (השתיים האחרונות יורדות אוטומטית, העשירית הולכת למשחקי מבחן) מערבת כמעט את כל הקבוצות במאבק כלשהו והופך את הליגה למרתקת ומותחת וכמו שראינו בעונה שעברה, המאבק נמשך ממש עד הרגע האחרון.

דרום: לכולן נשאר על מה להיאבק

הבטחנו ליגה מרתקת, קיבלנו ליגה מרתקת, למרות העובדה שאת עיקר הפוקוס לקחו קבוצות מרכז הטבלה, שהשאירו את מוצקין ונתניה להיאבק על המקום הראשון בטבלה. אבל הכל עוד פתוח, אפילו המאבק כנגד הירידה, שם אף קבוצה עוד לא אמרה את המילה האחרונה. כמה מילים על הסיבוב שהיה.

צפון: שני כרטיסים, 8 מועמדות

עשר שנים אחרי הפעם האחרונה בה שיחקו יחד, הפגשנו את זיו תבור, מאמן הפועל מעלות (צפון) וסטנלי ברנדי, שחקנה של אליצור יבנה (דרום) לראיון משותף על הרבה כדורסל, קריירה, הצלחות ותובנות על החיים דרך הפרקט, בעשור החמישי לחייהם.

טובים השניים

בבת ים בכלל חשבו ללכת על עונה פיננסית, אבל איכשהו סיימו במקום הראשון ושלחו לנו שלושה נציגים למצטייני הסיבוב. ארבע קבוצות נוספות שלחו כל אחת נציג נוסף. רוצים לשמוע מי שם?

מצטייני המחוז הדרומי

לא תופתעו כשתגלו במי בחרנו למצטיין הסיבוב (אה, נכון, יש תמונה כאן בצד), אבל יש מצב שליותר משם אחד בחמישייה שלנו לא לגמרי ציפיתם. סיבוב ראשון במחוז הצפוני מאחורינו, זמן לבחור את החמישייה שעשתה אותו.

מצטייני המחוז הצפוני

בדרום: רמלה תקווה להמשיך במומנטום הנהדר שלה, שוהם תנסה להתאושש מהתקופה הקשה, חבל מודיעין המתחדשת תארח את יבנה, ולוד תגיע לבאר טוביה הלוהטת. בצפון: מוצקין תארח את עכו ותנסה לנקום על ההפסד בסיבוב הראשון, צפת ומעלות יפגשו לדרבי צפוני ולב השרון תנסה להמשיך במומנטום בכפר יונה.

הסיבוב השני יוצא לדרך