בלקנית: גלבוע במאזן מושלם

גלבוע גליל רשמה ניצחון רביעי במסגרת הבית הצפוני של הליגה הבלקנית, וטיילה לשלב הבא שם תחכה לה כבר יריבה הרבה יותר קשה. האדומים פגשו אמש את מכבי חיפה והיו עדיפים עליהם רוב המשחק, ולמרות שהירוקים הצליחו לחזור לקראת הסיום, הניצחון בסיום כאמור נשאר אצל גלבוע. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| אדי מינץ

 

מכבי חיפה 82 - הפועל גלבוע/גליל 86

משחק הכרות עם קובינס בצד הירוק ומשחק פרידה מליובין בצד האדום שלא קבע דבר לאף אחת מהקבוצות. אבל באין ליגה (כי יש סגר) - יש בלקנית, השם יתברך ואנחנו בהחלט שמחים בחלקנו. המאזן העונה נוטה באופן חד צדדי לגלבוע וכך היה גם הפעם. הפער צמח וצמח וצמח עד שהגיע ל-18+ לאורחים, אבל כמו שקרה להם לא פעם העונה הם הורידו את הרגל מהגז. חיפה יצאה בשלהי שלישי לריצת 2-10 ותוך שתי דקות הורידה לחד ספרתי.

שלשה של סורקין וסל של שרון גם השלימו ריצה נוספת, הפעם של 0-11, ואת המהפך, 77:78 לחיפה, 3 דקות לסיום. תוצאה מיתולוגית. כל ההקדמה הזאת היא רק כדי שארצי בשתי שלשות תוך 30 שניות יהפוך חזרה, וישאיר את הניצחון אצל האורחים. בסיום כאמור 86:82 לגלבוע שיפגשו בחצי הגמר את המנצחת בין ירושלים לראשל"צ במשחק שיתקיים בשבוע הבא.

אהבנו: בצד המארח: 20 נק', 10 כ"ח ומדד 30 לקובינס בהופעת בכורה מוצלחת, שרון הוסיף 11 אס'. בצד האורח 13-12-11-10 נק' בהתאמה לארבעת הטופ סקוררים, בחורינו המצוינים תוצרת כחולבן, חנוכי, ארצי, זיו וגרשון. לא פחות מ-11 משחקני האורחת (כל הסגל כולו) עלו על הלוח. 

לא אהבנו: שוב יום חלש (פעם שניה השבוע) לזרים של גלבוע, כולם בחד ספרתי. למה חיפה לא חסה על מאמנה ושוב ושוב נחנקת בדקות האחרונות ?