בקצה הספסל - הכירו את מכבי גני תקווה (הלא רשמית)

ספסל ממשיך לטייל בליגה ב' מחוז פ"ת (כי אף מחוז אחרי לא הזמין אותנו להתארח), והפעם נסע לבקר באולם ה-מיתולוגי שאירח את אולסטאר ספסל בליגה הלאומית. על המגרש בו גדלו השחקנים, השכנה הזקנה המשוגעת ומי ניסו להתפרץ לצילומים? צפו


| safsal

בדיקה 4

אתם גם קבוצה מעניינת בליגות א' וב'? רוצים לארח את ספסל לארוחת ערב? (אין אוכל אנחנו לא באים). שילחו לנו מייל

תקצירי הפרקים הקודמים:
רכב ממוגן, מתנחל חמוש ו-2 תופים. הכירו את אליצור מ.א. שומרון
נעליים, כרטיסים ונפטלי בנט. הכירו את אליצור פ"ת
שחקן שערק, שער שלא נפתח ואולם בינלאומי. הכירו את הפועל שפיים

מכבי גני תקווה, הקבוצה הלא רשמית. למה הם נקראים ככה? כדי שלא תבלבלו אותם עם הקבוצה האמיתית של העיר, שלה גם יש מחלקת נוער מוצלחת ביותר (האחים וטורי, דניאל גור אריה) ועוד כל מיני תוצרים שבלית ברירה הגיעו לקבוצה הזאת. הקבוצה הוקמה כדי שלאותם תוצרים יהיה איפה לשחק, מין פרוייקט קהילתי חביב ולא מזיק שעולה הרבה כסף וישמח לקבל כל סיוע. בדיוק כמונו. הנה, כבר קיבלתם נקודת בונוס.

הקבוצה משחק באולם לידר ה-ה-ה-אגדי. האולם שאירח את אולסטאר ספסל לליגה הלאומית ב2009, האולסטאר הראשון שאחריו היו עוד איזה כמה. באולם עצמו אין איזכור לאולסאר עצמו, אבל כן יש חדר ג'ימבורי והרבה מאוד תמונות של מחלקת הנוער המקומית. אם תיכננו להוסיף לכם נקודה על לידר, איבדתם אותה.

אבל לפני שהיה לידר, היה מעבר לכביש (ויש מנהרה!) מגרש קצת פחות מפואר, ובלי קירות, בו מרבית שחקני הקבוצה גדלו. לצד המגרש גרה שכנה משוגעת עם נטיה לשפוך עליו דברים או לקרוא למשטרה על ילדים שהפריעו לה לישון בין 14:00 - 16:00. אכן היה צריך לעבוד קשה כדי לצאת שחקן בגני תקווה. ליד אותו מגרש היה אולם עם קירות, אבל יותר קטן אפילו ממשרדי ספסל ועם מתעמלות אומנותיות שהתאמנו באמצע.

בזמן שצילמנו באולם, היריבה הפועל שפיים שכנראה לא הספיק לה הכתבה שעשינו עליה, התפרצו לצילומים. או שהם סתם יצאו נעלי בית והגיעו לאולם הלא נכון. כאילו יש אולם אחד ענק מואר עם חניה, ויש חור חשוך בתוך ביה"ס נעול. באמת קשה לדעת לאן ללכת.

חזרה ל-לידר. על הפרקט נפתח יציע VIP אליו התקבצו כ-30 צופים ואחד פנדה. הפנדה לא זרם ולא רקד לבקשת צוות הצילום, וגם על זה הורדנו לכם נקודה. והכי VIP שהגיעה, ואפילו ללא שומרי ראש, היא ראשת המועצה (נראה לנו שככה רושמים את זה), ליזי דלריצ'ה. בקבוצה ביקשו להודות לה מאוד על התרומה להקמת הקבוצה, ואנחנו בהחלט נדאג להצביע לה בבחירות הקרובות (אז מה אם אנחנו לא תושבי המועצה).

את הקבוצה מאמן רועי לוין, ואחד השחקנים הוא אחיו זיו לוין. חשבתם שזה קורה רק במשפחת נניקשווילי? ניסיונות לסכסך ולשאול את האמא מי יותר טוב לא צלחו, אבל ראינו את זה אחר כך על המגרש ופיזרנו רמזים בוידאו.

הלאה, למשחק. משחק לא רע קיבלנו, גני תקווה היו יותר טובים בהתחלה ועלו ליתרון דו ספרתי, כשרועי המאמן עדיין היה עצבני. שפיים צימצמו, והרבע השלישי היה מותח ועצבני, כולל שחקן שהורחק ליציע. אבל כי היציע היה על הפרקט, הוא היה צריך לצאת מחוץ לדלת. ואז ניכבו האורות. ואז המשחק חודש, וגני תקווה ברחו לניצחון.

לסיכום:
קל להגיע - אם אתם לא הפועל שפיים, כן
קל לצאת - לא! למה לעזאזל כל הנהגים בעיר הזאת נוסעים על 30 קמ"ש ועוצרים לפני כיכרות? למה????
חניה - בשפע
כיבוד ושתיה - הבטיחו ארוחה במסעדה אחרי המשחק, אבל היה מאוחר אז לא נשארנו
יש מה לראות באולם - חדר ג'ימבורי!!!
יש מה לראות על הפרקט - לא רע בכלל
המארחת ניצחה ולא עשתה פדיחות - כן
מינוס נקודה הפנדה לא זרם
מינוס נקודה אין שום זכר לאולסטאר ספסל

ציון סופי לביקור: 7