בקצה הספסל: הכירו את מכבי חיפה עתודה

חוזרים לליגה ב', והפעם עולים צפונה להר הכרמל אל מחוז זבולון. שם פגשנו את מכבי חיפה, לא זאת מליגת העל, אל אזאת שבנויה על מאמנים, בוגרים מחלקת הנוער, וסטיב פנובקה. ואיך ליגה לאומית נשים קשור לעניין? צפו וגלו.


| safsal

אתם גם קבוצה מעניינת בליגות א' וב'? רוצים לארח את ספסל לארוחת ערב? (אין אוכל אנחנו לא באים). שילחו לנו מייל


תקצירי הפרקים הקודמים:
מערך ליגות לא ברור, חוקה לא ברורה, ופינגווין. הכירו את פיוניר פינגווין
שכנה משוגעת, אולסטאר ויריבה שהתפרצה לצילומים. הכירו את מכבי גני תקווה (הלא רשמית)
רכב ממוגן, מתנחל חמוש ו-2 תופים. הכירו את אליצור מ.א. שומרון
נעליים, כרטיסים ונפטלי בנט. הכירו את אליצור פ"ת
שחקן שערק, שער שלא נפתח ואולם בינלאומי. הכירו את הפועל שפיים

אז מכבי חיפה עתודה. קבוצת הבת של מכבי חיפה, שנכון להיום בליגת העל ונכון לסוף העונה נראה כבר. פעם היא הייתה בליגה הארצית ושימשה לקידום שחקני מחלקת הנוער, היום היא בליגה ב' ומשמשת לשמירה על כושר של מאמני האגודה ולשחקני מחלקת הנוער שלא המשיכו לקריירה מקצוענית ולסטיב פנובקה.

אמרו לנו להגיע מוקדם, שעה לפני המשחק, כי הם מקצוענים ולא רוצים שנפריע להם להתחמם. אז הגענו מוקדם, וכמובן שהם לא, אז צפינו באימון של קבוצת נערים ב' של המועדון. ספויילר - הבן של סטיב פנובקה שם, תזכרו איפה שמעתם עליו פעם ראשונה.

האיש שאחראי על הארוע הוא עומרי צירלין, מנהל מחלקת הנשים במועדון ומאמן קבוצת נשים לאומית. בחיפה עתודה הוא גם מאמן, גם שחקן, גם אחראי על המזכירות. ובמידה והקבוצה אכן תעלה לליגה א' בסוף העונה, הם יאלצו להיפרד ממנו כי המשחקים יתנגשו לו עם משחקי לאומית נשים בימי שלישי.

במתחם המגניב של המועדון יש שני אולמות כדורסל סמוכים זה לזה, ואפילו בריכה לא רחוק משם. מעל האולם יש אשכרה חדר מועדון מגניב, שמבחינתנו הוא תא צפיה VIP סטייל יד אליהו. לא בדקנו כמה עולה מנוי שנתי. יוצאים מנקודת הנחה שלהגיד שלום יפה לאב הבית והוא יתן לכם לראות את המשחקים משם. שם גם נמצא ארון הגביעים המרשים. עוד פנינה מרשימה של האולם - כוך (לא ארון, כוך בקיר) הכדורים הנעול. כדי שאף לא יכול לגנוב כמובן. ומזל שהוא נעול, כי הדלת שסוגרת אותו מכסה רק חצי מהכניסה אליו.

נחזור לחיפה. הקבוצה במקום הראשון בליגה ב' זבולון, בדרך הנכונה לליגה א'. הפעם הם פוגשים את הקיבוצניקים ממגידו, ונאלצנו להזכיר לצירלין שהוא קיבוצניק בעצמו והיה לנו סוג של דרבי. הקיבוצניקים החביבים הצליחו לתת פייט ברבע הראשון, אבל זה נגמר בניצחון קל לירוקים 57:72. פנובקה קלע 24, צירלין טוען שהוא קלע 17 אבל הבטיח הוכחות ועד היום לא קיים אז אנחנו לא מאמינים לו...


לסיכום:
קל להגיע - כן, אבל זה לא חוכמה כי אנחנו פעמיים בשנה שם לצלם משחק של מחלקת הנוער המקומית
קל לצאת - כן
חניה - בשפע, כל עוד לא יום חמישי בערב וכל מי שרוצה לצאת לבלות במרכז הכרמל תופס אותה
כיבוד ושתיה - נאדה, לכו חפשו במרכז הכרמל
יש מה לראות באולם - כמו כל מחלקת נוער שמכבדת את עצמה, ארון גביעים
יש מה לראות על הפרקט - סטיב פנובקה
המארחת ניצחה ולא עשתה פדיחות - כן

ציון סופי לביקור: 7