בקצה הספסל: הכירו את פיוניר פינגווין

אז עזבנו את ליגה ב' כי נמאס לנו ממחוז פ"ת, והלכנו לבדוק מה קורה בליגה למקומות עבודה. על מערך הליגות שאף אחד לא מבין, הקמע שהוא גם שחקן, העובדה שהם אשכרה לא משחקים רבעים וכמה מרוויחים בהייטק? צפו.


| safsal

אתם גם קבוצה מעניינת בליגות א' וב'? רוצים לארח את ספסל לארוחת ערב? (אין אוכל אנחנו לא באים). שילחו לנו מייל

תקצירי הפרקים הקודמים:
שכנה משוגעת, אולסטאר ויריבה שהתפרצה לצילומים. הכירו את מכבי גני תקווה (הלא רשמית)
רכב ממוגן, מתנחל חמוש ו-2 תופים. הכירו את אליצור מ.א. שומרון
נעליים, כרטיסים ונפטלי בנט. הכירו את אליצור פ"ת
שחקן שערק, שער שלא נפתח ואולם בינלאומי. הכירו את הפועל שפיים

אז נמאס לנו שרק קבוצות ליגה ב' מחוז פ"ת מזמינות אותנו להתארח אצלם, והלכו לבקר אצל אושיית פייסבוק נוספת, פינגווין פיוניר. הקבוצה משחק בליגה כלשהי במחוז ת"א, ולמרות שממש ניסינו להבין איך השיטה הולכת, זה נגמר כמו בדיחה של 'בובה של לילה' על זה שמכבי ת"א ביורוליג וירושלים בצ'יפופוליג. נסכם את זה ככה - הם במקום טוב באמצע.

למרות שמדובר במחוז ת"א, שוב מצאנו את עצמו בפ"ת. זה כי לפינגווינים אין אולם ביתי וכל שבוע זורקים אותם ממקום למקום. חברת הייטק בלי אולם כדורסל נו באמת, תת תנאים.

חוג האוהדים באמת השקיע עם פוסטרים, הזמנות ואפילו הדפיסו כרטיסים (למרות שלא היה שומר בכניסה לבדוק אותם), והשיא! פיצות ובירות לכל דורש בכניסה לאולם. כולל לשחקנים. הם גם השקיעו ב"אביזרי עידוד" - השלט, ו2 ווזלות. כבר אמרנו שזאת חברת הייטק בלי תנאים?

פיוניר הגיעו למשחק במקום הראשון ועם מאזן מושלם, כשהם בדרך לפליאוף ואולי עליית ליגה. מולם ניצבה האימפריה משופרסל, ויש לנו כל כך הרבה בדיחות לספר על זה (למשל שאף אחד מהם לא היה קופאי), אבל נשאיר את זה לחברים ב'כדורסל שפל'. אנחנו אתר קהילתי, לא יהיה יפה מצידנו לצחוק על קבוצות. חוץ מכאלו שהסכימו לארח אותנו למדור הנ"ל.

לקראת תחילת המשחק, יש לנו הופעה. כמו המעודדות בליגת העל, אבל הרבה יותר מרשים. אחד השחקנים שהוא גם הקמע, רוקד ועושה חיקוי של לברון. קיבלתם 2 נקודות בונוס. החיקוי של לברון אגב גרם להפסקת המשחק אחרי ששחקן יריבה החליק על מה שהוא שפך על המגרש. לשחקן שלום, אף קריירה של קופאי לא נגדעה בשיאה.

על המגרש עצמו, פיוניר מציגים רמה גבוה מאוד יחסית למה שראינו השנה. או שהיריבה סתם חלשה, גם אופציה. המחצית הראשונה (כבר ציינו שאין רבעים בליגה למקומות עבודה?) נפתחת חד צדדי עם סביבות ה-20 הפרש למארחת. היא גם נגמרת מהר ואנחנו מאושרים בדרך הביתה. המחצית השניה לוקחת יומיים, כשעל הדרך שופרסל מצמקים את ההפרש אבל לא מספיק. זה נגמר ב-41:51 לפינגווינים שחגגו עם כל 50 הצופים שהגיעו.

לסיכום:
קל להגיע - כן, למרות שאנחנו שוב בפ"ת
קל לצאת - כן, למרות שטעינו באחת הפניות
חניה - בשפע, אבל רחוק וצריך לעבור כביש
כיבוד ושתיה - פיצות ובירות
יש מה לראות באולם - הייטקיסטים רווקים
יש מה לראות על הפרקט - אשכרה התלהבנו מהרמה
המארחת ניצחה ולא עשתה פדיחות - כן
בונוס סולו פינגווין - 2 נקודות
בונוס סולו פינגווין נוסף כי לא צילמנו בראשון - 2 נקודות

ציון סופי לביקור: 13