גביע נוער: נצחון דרמטי לחפר

קבוצת הנוער לאומית של עמק חפר ניצחה מסל דרמטי על הבאזר את מכבי רחובות מליגת העל והעיפלה לשלב הבא. גם ר"גבעתיים השיגה ניצחון מרשים על יורם חולון, קרית טבעון, ר"ג וגלבוע צעירים מהלאומית גם הן בשלב הבא. במפגשי ליגת העל רעננה גברה על יהוד, רמה"ש ניצחה בזכרון ועמק יזרעאל הדיחה את פ"ת. (צילום: אבי ניניו)


| safsal

 

הסיבוב הראשון בגביע המדינה לנוער הסתיים אמש עם מפגש על טהרת ליגת העל בו עירוני רעננה ניצחה בחוץ את ע.ל.ה יהוד. יומיים קודם לכן המשחקים נפתחו עם דרמה ברופין שם קבוצת הלאומית של הפועל עמק חפר (הקבוצה השניה, לא מחזיקת הגביע מאשתקד) הצליחה בסל ניצחון משוגע של זוהר שפנאוף ו-70:72 בסיום להדיח את מכבי רחובות מליגת העל. גם הפועל ר"ג \ גבעתיים מהלאומית, שלפני כמה שנים כבר עשתה מסע גביע מדהים שהסתיים בהפסד ברבע הגמר למכבי ת"א, הדיחה קבוצה מליגת העל כשניצחה 68:76 את הפועל יורם חולון.

4 משחקים הפגישו בין קבוצות מליגת העל. עירוני רעננה הביסה בחוץ את ע.ל.ה יהוד 86:63, וכך עשתה גם א.ס. רמה"ש כשניצחה את מכבי זכרון יעקב 85:56. עמק יזרעאל מהצפון ניצחה 83:65 את מכבי פ"ת, ובדרבי הדרומי הפועל ברנר גברה 72:41 את הפועל ב"ש. בגזרת קבוצות הלאומית גלבוע צעירים השיגה ניצחון דחוק על קרית אתא, בני הרצליה גברה בחוץ על יאשה אשדוד. הפועל חיפה צביקה רשמה ניצחו צמוד על הפועל ירושלים יובל - 57:65. המשחק בחיפה היה שקול כשרבע אחרון קטלני של החיפאים אותו ניצחו 10-24 סידר להם את הניצחון.

רשימת כל העולות לסיבוב הבא: הפועל עמק חפר רופין, הפועל אילת, הפועל ר"ג \ גבעתיים, הפועל ברנר, עירוני נס ציונה, הפועל קרית טבעון, הפועל עמק יזרעאל, מכבי חיפה אסי, מכבי ת"א, מכבי מכבים רעות, בני הרצליה, א.ס. רמה"ש, הפועל חיפה צביקה, הפועל גלבוע צעירים, אליצור יבנה ברק, מכבי עמיחי חדרה, עירוני רעננה.