זר ראשון לחיפה: איסמעיל רומרו

הפועל חיפה ממשיכה לעבוד ומצרפת לשורותיה את הסנטר הקובני איסמעיל רומרו, ששיחק אשתקד בפורטו-ריקו וכבר היה על סף חתימה בעפולה. עוד שני ישראלים בכירים בדרך. אברהמי: "רומרו הוא בדיוק מסוג השחקנים שחיפשנו, והוא עוד ישתפר".


| miriam

הפועל חיפה ממשיכה בהכנותיה לעונה הקרובה, ואחרי צירופו של אופיר הובר, השלימה את הקו הקדמי הפותח שלה עם החתמתו של הפורוורד-סנטר האמריקאי איסמעיל רומרו בן ה- 26 ששיחק בשנתיים האחרונות בליגה המקסיקנית, שם קלע בעונתו האחרונה 18.3 נקודות והוסיף 8 כדורים חוזרים בממוצע למשחק. בימים אלה הוא משחק בליגה הפורטו-ריקנית ומעמיד ממוצעים של 11.3 נקודות ו- 6.2 ריבאונדים למשחק.

רומרו, אתלט יוצא מן הכלל, מתבסס בעיקר על משחק פנים וכמעט שאינו זורק מחוץ לקשת. הוא עבר בליגת הפיתוח של ה- NBA, היה חבר בנבחרת הלאומית של קובה, שיחק באולסטאר של הליגה הראשונה במקסיקו וגם זכה בתחרות ההטבעות. חיפה, שכזכור - בעונה שעברה כבר החתימה שחקנים מאיי הבאהמס ומפורטו ריקו, תהיה תחנתו הראשונה של רומרו מחוץ לגבולות אמריקה. מאמן הקבוצה, שרון אברהמי, התייחס להחתמה: "רומרו הוא בדיוק מסוג השחקנים שחיפשנו: אתלט על, משחק מעל הטבעות, שומר ושחקן שיהיה משמעותי בצבע. שחקן שבמגמת שיפור, בעל יתרונות רבים והוא עוד ישתפר". רומרו, למעשה, כבר כמעט והיה סגור בשורות הפועל עפולה אך בסופו של דבר בחר להצטרף לקבוצה של אברהמי, שבימים הקרובים תצרף לשורותיה עוד שני ישראלים משמעותיים ותשלים את הסגל הבכיר שלה עם זר שיוביל את הקו האחורי. צפו בביצועיו של רומרו: