חילופי זרים במוצקין

הקבוצה של שלומי אבוחצירא, שמסובכת עמוק בתחתית של הליגה הלאומית, ניצלה את פגרת הקורונה הכפויה כדי לבצע שינוי כפול במצבת הזרים שלה. את מקומם של למונטה בירד ודיונטה סימונס ימלאו מיודענו ראשד מאדן ולא מיודענו כריס אוטול, כשהקבוצה עדיין מחפשת חיזוק בגזרת הישראלים שלה.


| safsal

 

פתיחת עונה מזעזעת עוברת על קרית מוצקין, שהשיגה עד כה ניצחון בודד והספיקה להיפרד מהמאמן שלה ומלא מעט מהסגל הישראלי שלה בגלל בעיות כאלו ואחרות. המאמן החדש, שלומי אבוחצירא, שהגיע לא מזמן לקבוצה, עובד במרץ במטרה לנסות לחזק את הקבוצה ולהחזיר אותה לעניינים. בנתיים השינוי הראשון כאמור - החלפת הזרים.

עבור רשאד מאדן (27, 1.96) תהיה מוצקין התחנה החמישית בישראל. הוא החל את המסע בארץ הקודש במדי הפועל ר"ג / גבעתיים בעונת 2016/17, המשיך לעונה נוספת בגליל עליון ואת העונה שעברה, שנעצרה בשל וירוס הקורונה, חילק בין אליצור יבנה לאליצור נתניה. היינו מביאים לכם מספרים אבל מאסנו בלינקים שבורים ובחצאי מידע שמוחזקים באתר האיגוד המשודרג. לכאורה.

הזר השני שמצטרף הוא כריס אוטל (31, 2.12) ,עבר בשנים האחרונות בין ליגת המשנה בגרמניה לליגה הבכירה בצרפת, שם שיחק במשך ארבע עונות. אשתקד שיחק בליגה היפנית והעמיד ממוצעים של 10.2 נקודות ו- 7.1 ריבאונדים למשחק.

כזכור, מוצקין נפרדה לאחרונה מנועם מטלון, רום גפן ורז מור, והסגל הישראלי שלה קוצר עוד יותר. אבוחצירא ינסה בפרק הזמן שעוד נותר לו עד החזרה הצפויה למגרשים למצוא חיזוקים נוספים שיסייעו לקבוצה להשאר עם הראש מעל המים. עד להקפאת הליגה הבאה כמובן.