ילדים: דו ספרתי לאור יהודה בראשון

ע.ל.ה אור יהודה רושמת ניצחון ביתי 60:75 על הפועל כפ"ס אגוז, שמקרב אותה לזכיה בתואר האליפות לילדים א'. אחרי 3 רבעים הפכפכים שהסתיימו בשיוויון, ברבע האחרון המארחים רצו ליתרון דו ספרתי גבוה וסיימו עם מקדמה רצינית לקראת הגומלין בשבוע הבא ביום חמישי בכפ"ס. (צילום: פרטי).


| לילך וייס

 

האולם הקטן באור יהודה התמלא בצופים שנתנו יופי של אווירה לכבוד גמר הפלייאוף לילדים. המארחים פתחו יותר טוב את המשחק ועלו ליתרון 3:8 מנקודות של ירין דזנשוילי. כפ"ס נכנסה למשחק עם נקודות של תומר שושנה ויונתן ספקטור, ואחרי 10 דקות שיוויון 15. הירוקים המשיכו במומנטום כש-שושנה יחד עם נדב שדה הופכים את התוצאה ומעלים את כפ"ס לפלוס 8. דזנישוילי עם 4 רצופות עזר לאור יהודה לצמק, ובירידה להפסקה 30:26 לאורחים.

הנדנדה נמשכה גם ברבע השלישי כשהפעם אור יהודה מצליחה לפתח מומנטום עם נקודות של דזנשוילי וצמד שלשות של שחר עירון. כפ"ס גם כן פגעה מחוץ לקשת (עידן שילברשלג ושדה), ושוב המשחק חוזר לשיוויון - 47:47 בכניסה לרבע האחרון. הכתומים לבנים עלו בטירוף לרבע האחרון ובעיקר דזנשוילי שכמו ברבעים הקודמים המשיך לקלוע מכל בלטה, ויחד עם עירון הוביל את אור יהודה לפלוס 17. שלשות של עידו כץ ושושה עזרו לכפס לצמצם, ובסיום 60:75 לאור יהודה.

קלעו לאור יהודה: ירין דזנשוילי 46, שחר עירון 19, אופיר גרינהולץ 7, אביב מושייב 3.

קלעו לכפ"ס: תומר שושנה 22, נדב שדה 13, יונתן ספקטור 7, עידן זילברשלג 6, איתי זק 5, ארז אבנטל 5, רן דמרי 2.