לאומית: אות חיים מהוד"ש

פחות מחודש לפתיחת העונה וכששאר קבוצות הליגה כבר בעיצומם של משחקי הכנה, אפשר סוף סוף לדווח על החתמות ראשונות במכבי הוד"ש. מי שבנתיים הצטרפו לקבוצה הם הישראלים גיא רושקין ויובל מיכאלי, והסנטר האמריקאי ג'סטין אויו. על הקווים יעמוד איתי לוי שחוזר לליגה.


| safsal

 

באיחור ניכר אחרי שאר קבוצות הליגה הלאומית, הוד"ש עושה קולות של בניית הסגל לעונה הקרובה. לא ברור מה עבר על הקבוצה בקיץ האחרון, אבל למרות כל השמועות, חוסר הוודאות וכמובן חוסר השחקנים, התקציב עבר והקבוצה נרשמה כמו שצריך לליגה. אז חיכינו חיכינו, קצת דאגנו, ועכשיו גם יש התקדמות בגזרת הסגל. ובדומה לקיץ שעבר - גם השנה אנחנו בכיוון של סגל חדש לחלוטין, עם מאמן חדש - איתי לוי, ושוב תקווה לא להסתבך בתחתית. לוי עצמו כבר אימן בעבר בלאומית, ברמה"ש ובהפועל חיפה.

בנתיים בגזרת הזרים חתם הסנטר האמריקאי ג'סטין טויו (27, 2.08), שאת החודשים האחרונים העביר במדי ATLANTA EMPIRE שמשחקת באחת הליגות האזורית בארה"ב. טויו היה אחד הקלעים המובילים של הקבוצה עם 15.4 נק' למשחק, להן הוסיף 3.3 אס'. לפני זה הספיק לשחק באירופה בשוויץ, בפולין, בהונגריה (שם שיחק גם ביורוקאפ) ובאיטליה, ועבר גם בקטאר. בגזרה המקומית יש לנו 2: גיא רושקין (24, 1.92) אחרי עונה ברמה"ש עובר את הכביש ומצטרף לתחנה הרביעית שלו בלאומית - אחרי ששיחק גם בכפ"ס והפועל חיפה. בעונה החולפת קלע 3.9 נקודות למשחק. יובל מיכאלי (22, 1.85) מתאחד מחדש עם לוי שאימן אותו בעבר ברמלה בארצית, ומגיע ממכבי עירוני ר"ג שם לא זכה ליותר מדי דקות.