לאומית: אייזיק עולה כיתה, דאן ממשיך

הזר המצטיין של הפועל חבל מודיעין ליס דאן ימשיך בשורותיה לעונה נוספת, שתהיה הרביעית שלו בארץ הקודש. מי שלא ימשיך בחבלמו הוא עומר שושני, שעובר לרמה"ש. שחקן נבחרת הנוער אריאל אייזיק עולה לליגה הלאומית, וישחק בעונה הקרובה בהפועל ר"גבעתיים.


| safsal

 

הפועל חבל מודיעין הצליחה להשאיר אצלה לעונה נוספת את אחד הזרים המצטיינים של העונה החולפת - ליס דאן (34, 1.93). הגארד האמריקאי שנבחר בעונה החולפת לחמישיית העונה ימשיך לעונה הרביעית שלו בישראל, אחרי שבעבר שיחק גם בעפולה ובבני השרון בליגת העל. דאן היה השנה אחד הקלעים הבולטים בליגה, כשסיים עם ממוצע של 22.4 נקודות למשחק (רביעי בליגה), לצד 4.7 רב' ו-3.6 אס'. מי שלא ימשיך בחבלמו הוא הפורוורד עומר שושני (25, 2.00) שעובר לרמה"ש. שושני לא זכה ליותר מדי דקות העונה בחבלמו, אבל כן רשם שני משחקים טובים בהם קלע מעל 12 נקודות. רמה"ש תהיה התחנה הרביעית של שלו בלאומית, אחרי ששיחק גם בקרית מוצקין ורחובות. בעבר גם זכה בגביע האיגוד עם מכבי שהם מהארצית.

הדאבליסטית של ליגת העל לנוער, הפועל עמק חפר, ממשיכה לייצא שחקנים לליגה הלאומית. אחרי ששוהם גת הצטרף לחבלמו (יחד עם בוגר נוסף של המחלקה, אביתר מור יוסף), עכשיו זהו אריאל אייזיק (18, 1.97) שמצטרף להפועל ר"ג \ גבעתיים. הגאר הצעיר זכה כאמור העונה באליפות ובגביע בליגת הנוער (16 נקודות במשחק האליפות, 12.2 נק' ממוצע עונתי), ונבחר גם לחמישייה השניה של העונה. לא מזמן גם זכה בצ'אלנג'ר של פיב"א שנערך פה בארץ עם נבחרת הנוער.