לאומית: המשכיות בר"ג

מכבי ר"ג הודיעה על מספר שחקנים מהסגל הנוכחי שימשיך איתה גם בעונה הבאה. הראשון להישאר הוא האיש על הקווים, שמוליק ברנר, ובגזרת השחקנים נשארים הקפטן הותיק יוני ניר והזר ריקי טרנט. גם רכש חדש יש לר"ג - המתאזרח אלייז'ה הירש.


| safsal

 

עונה הפכפכה עברה מכבי עירוני ר"ג אשתקד - עונה שנפתחה עם הרבה ציפיות, נפילה, וסיום טוב במרחק התקפה וחצי מהפתעה ומקום בחצי הגמר. אבל זה כבר מאחוריהם, ועכשיו מתחילים בבניה לקראת העונה הבאה, שגם היא קרוב לודאי תגיע עם ציפיות גבוהות.

בתור התחלה, ר"ג החתימה לעונה נוספת את המאמן שמוליק ברנר (40), שהצטרף עליה במהלך העונה. ברנר שחקן עבר בליגת העל, ועבר בין היתר גם באותה קבוצה בה הוא מאמן. אימן בעבר גם את מכבי ראשל"צ בליגת העל. גם הקפטן הותיק, יוני ניר (35, 2.04) ימשיך לעונה שלישית ברציפות במועדון. ניר הצטרף לר"ג בשנית (לאחר ששיחק במדיה בליגת העל) בעונת 19/20 כשהייתה בליגה הארצית, ובתום עונת הקורונה שהסתימה בעליה ללאומית המשיך איתה גם בליגה השניה. ניר עבר בעוד לא מעט תחנות בליגת העל, וב-14/15 זכה באליפות הלאומית עם מכבי קרית גת.

שחקן נוסף שימשיך הוא הזר ריקי טרנט (28, 1.88), שהצטרף לר"ג במהלך העונה החולפת במהלך חילופי הזרים שעשתה הקבוצה. הגארד האמריקאי היה השחקן הבולט של הקבוצה אשתקד, כשקלע 18.2 נקודות למשחק, לצד 4.7 רב', 5.0 אס' ו-1.2 חט'. טרנט שיחק בעבר בליגה הלאומית גם במדי רמה"ש, אז העמיד מספרים מפחידים של 27 נקודות למשחק (עם כי שיחק מספר נמוך של משחקים בליגה).

בנוסף לשלישיה הנ"ל, ר"ג ביצעה גם רכש ראשון בדמותו של אלייז'ה הירש (24, 2.03), המתאזרח ששיחק העונה בקרית אתא. הפורוורד \ סנטר האמריקאי נבחר לחמישיית העונה של הליגה, כשהוא מציג ממוצעים יפים של 14.7 נק' ו-6.7 רב' למשחק.