לאומית: זר שני לרעננה

השרונים סגרו את הסגל לעונה הקרובה עם צירופו של ג'סטין רובינסון, הזר השני של הקבוצה שיצטרף לג'ייסון סיגרס. גם בנתניה ממשיכים בבניה המהירה עם צירופם של עוד שני ישראלים - אריאל לחוביץ שעולה מהארצית ותום ספקטור מהוד"ש, ר"גבעתיים החתימה את חסון ג'ונסון. (צילום: הראל שורצברג)


| safsal

 

עירוני רעננה סגרה השבוע את הסגל שלה לעונה הקרובה, עם החתמתו של הזר השני שלה - ג'סטין רובינסון (26, 2.06). הפורוורד האמריקאי שיחק בעונה האחרונה בפודגוריצה מהליגה המונטונגרית, שם העמיד ממוצעים של 10.8 נק' ו-4.5 רב' בכ-20 דקות משחק. רובינסון בוגר מכללת דיוק (עונת סניור ב-19/20), ורעננה תהיה התחנה השניה בקריירת הבוגרים שלו. פרט טריוויה קטן - הוא בנו של שחקן העבר דיויד רובינסון ששיחק שנים רבות בסן אנטוניו ספרס וזכה בשתי אליפויות NBA.

גם נתניה ממשיכה לסגור קצוות עם עוד 2 החתמות בימים האחרונים, כשהמצטרפים האחרונים לסגל הם הגארד תום ספקטור (24, 1.88) והגארד אריאל לחוביץ (20, 1.85). ספקטור שיחק בעונה החולפת במכבי הוד"ש, ולפני זה שיחק 4 שנים בהפועל חבל מודיעין איתה גם זכה באליפות הליגה הארצית דרום. לחוביץ בוגר מחלקת הנוער של הפועל ת"א וגם היה חלק מהסגל של הקבוצה הבוגרת בליגת העל ב-19/20. בעונה החולפת שיחק באחות הקטנה של נתניה בליגה הארצית, מכבי שהם, והציג יכולת מרשימה שהביאה אותו לעלות כיתה. למקרה ששחכתם - לחוביץ חתום גם על שלשת הניצחון שסידרה לפני שנתיים לתיכון חדש ת"א את אליפות העולם לתיכונים. ר"גבעתיים צרפה את הגארד חסון ג'ונסון (23, 1.92), שהיה חלק מהסגל של הפועל ב"ש בליגת העל אשתקד. לפני זה שיחק בעיקר בליגה הארצית, בר"ג, שהם וחבל מודיעין.