לאומית: חצי גמר גביע הליגה

באולם "רמז" תארח קריית אתא את הפועל עפולה למשחק חצי הגמר הראשון. בהיכל הספורט באשקלון יפגשו מכבי קרית גת והפועל ר"ג / גבעתיים. הימורים?


| miriam
באולם "רמז" תארח קריית אתא את הפועל עפולה למשחק חצי הגמר הראשון. בהיכל הספורט באשקלון יפגשו מכבי קרית גת והפועל ר"ג / גבעתיים. הימורים?

כמו שהבטחנו לכם ערב משחקי המחזור האחרון של שלב הבתים, משחקי חצי הגמר בגביע הליגה זימנו לנו יותר מהפתעה אחת. בראשן קריית גת טיילה מול באר שבע ועלתה על חשבונה לחצי הגמר, ועפולה הדהימה בכפר בלום בדרך להופעה בשלבי ההכרעה. עירוני קריית אתא - הפועל עפולה (18:00, אולם "רמז") עם מאזן 1-1 בבית המוקדם, קריית אתא תארח את משחק חצי הגמר הראשון במטרה לסמן וי נוסף בדרך למשחק הגמר. קרבות פתיחת העונה בין שתי הקבוצות הללו בשנה שעברה הולידו משחקים מעניינים, והתחושה היא שזה מה שנקבל גם הפעם. עפולה, שכמו קריית אתא, מגיעה לחצי הגמר עם מאזן של ניצחון (מרשים) והפסד, תקווה להמשיך במסע ההתעוררות שלה עד לפתיחת העונה. דוד אלהרר מונה אמש למאמן הקבוצה, אולם את המשחק הערב ידריך עוזרו, עודד הנדלר. מכבי קרית גת - הפועל ר"ג / גבעתיים (19:30, היכל הספורט באשקלון) נראה שבקריית גת מרגישים בהיכל הספורט באשקלון ממש כמו בבית. הניצחון שהשיגה הקבוצה של רועי חגאי על הפועל ב"ש ביום שלישי האחרון מהווה בהחלט הצהרת כוונות, וזכיה בגביע הליגה תתן לכך תוקף נוסף. האורדונים מגיעים להתמודדות לאחר שבמשחקי האימון עד כה השיגו מאזן מושלם, והם לבטח ירצו לשמור עליו מול אחת המועמדות לעלייה. גם כאן, כמו במשחק הראשון, צפוי קרב מעניין, בין קבוצות ששמו לנגד עיניהן כמטרה לסיים לפחות בין אחד מארבע המקומות הראשונים. הסטטיסטיקה הרשמית חוזרת, ותהיה זמינה באתר "איגוד הכדורסל".