לאומית: טיילר ווידמן ברמה"ש

הסנטר האמריקאי ששיחק בעבר בלאומית במדי רעננה חוזר לקדנציה נוספת בישראל ויהיה הזר השני של השרונים יחד עם קווין קייפרס. בקרית אתא הודיעו על המשכיות בגזרת הישראלים כשעמית ראובן ואיתי וינטראוב ממשיכים לעונה נוספת בקריות. (צילום: הראל שורצברג)


| safsal

 

רמה"ש ממשיכה ללכת על המוכר והטוב. אחרי שהחזירה לארץ את קווין קייפרס, גם הזר השני שלה לעונה הקרובה הוא שם שאנחנו כבר מכירים. טיילר ווידמן (25, 2.03), ששיחק לפני שנתיים בעירוני רעננה והעמיד בשורותיה ממוצעים של 17.8 נק' ו-8.2 רב' למשחק הצטרף לקבוצה. הסנטר האמריקאי שיחק בעונה החולפת בליגה ההונגרית בקבוצת שופרון, ולמרות שרשם שם רק 6 משחקים, היה יעיל מאוד עם 23.0 נק' ו-11.0 רב' ומדד כולל של 23. שופרון אגב נעצרה ברבע גמר הפלייאוף.

בקרית אתא השאירו לעונה נוספת שני ישראלים - הגארד עמית ראובן (23, 1.80) ופורוורד איתי וינטראוב (23, 1.96). ראובן הגיע לקרית אתא אחרי 3 שנים בגלבוע גליל בליגת העל ובמקביל שיחק בכרטיס כפול בארצית, ובעונה האחרונה באתא תרם 5.6 נק' עם לא מעט משחקים בהם קלע בדו ספרתי עם שיא אישי של 18 נקודות. לזכותו רשומים גם 4 משחקים בהם קלע 4 שלשות. וינטראוב הסתובב בליגה הארצית לפני שהגיע לקריות (שיחק קרית ביאליק, קרית אונו וחבל איילות). בעונה החולפת לא השאיר יותר מדי חותם מבחינת מספרים, וינסה לפרוץ יותר העונה.