לאומית: נתניה מתחילה לעבוד

אחרי שהשלימה עם ההישארות שלה בלאומית, אליצור עירוני נתניה מתחילה לאסוף כמיטב המסורת שחקנים צעירים שיהוו את הסגל במטרה לשחזר את ההצלחה מהעונה החולפת. בתור התחלה הושארו לעונה נוספת שחר לזר ועמית אהרוני, והצטרפו עידו פליישר איתן בורג ששיחק באחות הקטנה בארצית.


| safsal

 

הפתעת העונה שעברה מנתניה עברה קיץ מטלטל, אבל עכשיו זה כבר מאחוריה. נתניה החלה השבוע בבניית הסגל לקראת העונה, וכצפוי - ממשיכה באותו הקו שהנחה אותה בשנים האחרונות. בעונה שעברה סגל שחקנים צעיר, מוכשר ועם רצון להוכיח לקחה אותה עד לגמר הפלייאוף, האם הם יצליחו לשחזר את ההצלחה גם העונה? בקבוצה בהחלט בונים על כך, ובתור התחלה גם השאירו כמה מאלו שהובילו אותה לשם - כמו האיש על הקווים רובן נייברגר שממשיך לעונה שלישית בקבוצה.

שחקן העונה איתי מושקוביץ אומנם נחטף מהר מאוד לליגת העל, אבל מי שכן נשארו הם הרכז עמית אהרוני (20, 1.85) והגארד שחר לזר (20, 1.90) שמצטרפים להישארתו את רועי פריצקי מתחילת השבוע. אהרוני שהגיע ממחלקת הנוער של מכבי ת"א היה הרכז הראשון של השרונים העונה, קיבל קרוב ל-30 דקות למשחק והחזיר עם 6.9 נק', 2.7 רב' ו-4.9 אס' למשחק. לזר שהגיע מהפועל ת"א פתח את העונה החולפת בחבל מודיעין, אבל עבר בשלב מוקדם לנתניה שם קיבל יותר דקות והראה ממוצעים יותר טובים של קרוב ל-4 נקודות למשחק.

המצטרפים החדשים לנתניה הם הגארד איתן בורג (20, 1.87), והסנטר עידו פליישר (23, 2.08). הראשון מגיע אחרי עונה מוצלחת בקבוצת הארצית של שחקן אמיתי מכבי שהם. בורג בוגר מחלקת הנוער של ראשל"צ, היה חלק משמעותי מקבוצת הנוער שהעפילה לחצאי הגמר בגביע ובפלייאוף בעונת 19/20 לפני ביטול המשחקים עקב הקורונה, וגם נבחר למצטיין גמר ליגת העל לתיכונים בזכיה של הגימנסיה הראלית באותה שנה. פליישר היה אמור לצאת העונה לשחק בליגה הפולנית אחרי שחתם בקבוצת קינג שצ'צין, אבל בסוף ישאר בארץ וישחק כאמור בנתניה. ב-3 השנים האחרונות נדד בין קבוצות ליגת העל אך לא הצליח להתבלט יותר מדי. ב-2018 זכה עם נבחרת העתודה באליפות אירופה שנערכה בגרמניה.