לקראת בריטניה: יום בחיי רוני בן נון

רגע לפני המשחק נגד בריטניה, רוני בן נון, שחקנית נבחרת ישראל, לקחה איתה את המצלמה ותיעדה איך נראה יום בחיי שחקנית הנבחרת.


| safsal

רוני בן נון (28, 172), מסמלת את כל מה שנבחרת ישראל מייצגת. אם תחפשו אותה ב"טופ-סקורריות" כנראה שלא תמצאו, אבל מאז 2012 בן נון חברה קבועה בסגל נבחרת ישראל ושחקנית משמעותית ברוטציה, כשלעיתים אף פתחה בחמישייה.

בן נון, היא קודם כל שחקנית הגנה, אינטיליגנטית, לוחמת, שחקנית נשמה - כאמור, ראי של נבחרת ישראל. עד כה באליפות הנוכחית משחקת כמעט 22 דקות בממוצע, רק 3 נקודות בממוצעת למשחק אבל וחמישית(!) במדד היעילות בנבחרת, רמז לתרומה הגבוהה שלה בנבחרת ומדד חיובי (+/-) כשהיא על המגרש הנבחרת מנצחת יותר.

את משחקה הטוב ביותר בטורניר נתנה נגד בריטניה (6 נק', 5 ריב') , בתקווה שתעשה עוד קפיצה סטטיסטית אחת ברביעי ואנחנו במקום הראשון בבית.יום בחיי
אחרי שבוע וחצי בהם סיפרנו וסיקרנו את ההכנות של הנבחרת בכתובים ובראיונות עם השחקניות, רוני בן נון יצאה עם מצלמה לתעד קצת על מאחורי הקלעים של הכנות הנבחרת.

איך היום מתחיל מוקדם מהמצופה (07:30, הקפה של הבוקר), בדרך לאימון מסכמת את ניצחונה הגדול של הנבחרת ומספרת על ההכנות לקראת בריטניה.

בן נון ממשיכה לחדר ההלבשה, לתדריך הוידאו ולאימון ובערב... ההפתעה שהמתינה לשחקניות.

כך נראה יום בחיי שחקנית נבחרת ישראל רגע לפני המשחק המכריע.


יום רביעי, 14.2 בשעה 20:30, כולם מתייצבים בדרייב-אין, היכל קבוצת שלמה - כדי לדחוף לניצחון על בריטניה ולמקום הראשון