!לראשונה בתולדותיה: תיכון חדש אלופה

.תיכון חדש השלימה פלייאוף אדיר עם ניצחון 64:75 בגמר על שרת נתניה וזכתה בליגת העל לבתי ספר. אלבר וכהן הצטיינו עם 21 ו-19 נקודות בהתאמה, ומחקו פיגור 14 מהמחצית הראשונה


| safsal

תיכון חדש לא נחשבה לאחת המועמדות הבולטות לזכייה העונה בליגת העל לבתי ספר, אבל הערב (חמישי) היא הפכה לאחת הזוכות המפתיעות בתולדות הליגה. חניכיו של נחום סגל השלימו את הריצה .המדהימה שלהם בפלייאוף עם ניצחון בגמר על שרת נתניה 64:75 וזכו באליפות ראשונה בתולדות בית הספר שרת פתחה את המשחק מצוין, עם הגנה חזקה שכפתה איבודים רבים והעלתה אותה ליתרון 4:18. יהונתן ים השתחרר ראשון עם שתי שלשות והוריד לחד-ספרתי, פינקלשטיין קבע 12:22 בסיום הרבע. תיכון חדש חזרה לעניינים בעזרת לחץ בהגנה שעזר לה להשיג נקודות במשחק המעבר ודאנק גדול של זיס הוריד לנקודה בלבד, לפני שישובייב ובן טולילה החזירו ל-31:37 בהפסקה.

עידן אלבר נכנס לעניינים אחרי מחצית ראשונה שקטה, זיס נעל את הסל עם רצף חסימות וחדש עלתה ליתרון ראשון במשחק, מלכה ובן טולילה הורידו ל-53:51 בסיום הרבע השלישי. אלבר המשיך לככב והפער עלה לדו-ספרתי, אבל מלכה סירב לוותר והשאיר את קבוצתו בעניינים, 65:58. זיס הוסיף עוד שתי חסימות וסל חשוב, אלא שנתניה הצליחה לייצר עוד ריצה גדולה ואדם בסל ראשון במתפרצת צימק ל-69:64, דקה וחצי לסיום. אלבר קלע בקור רוח ארבע פעמים ברציפות מהקו, 64:75 בסיום.