ל. נשים: החתמות ברמה"ש ובעמק

רמה"ש צירפה השבוע 2 שחקניות חדשות - תמר אנגל שגדלה במחלקת הנערות השרונית וענבל מיכל שמגיעה מנתניה. העולה החדשה מעמק יזרעאל צרפה את בר אביטל ששיחקה בעונה החולפת בבאר טוביה ואת אלה פינצ'י שמגיעה מרמה"ש. עוד בלאומית: מיתר אסולין ממשיכה בכאוכב, שיר רביב מצטרפת לגלבוע מעיינות.


| safsal

 

א.ס. רמה"ש הודיעה השבוע על צירופן של שתי שחקניות חדשות שיחזקו את הסגל בעונה הקרובה. הראשונה היא תמר אנגל (21, 1.77), שבעצם חוזרת לקבוצה בה גדלה לפני שעברה לאקדמיה בוינגייט. בעונה האחרונה אנגל שיחקה בבני יהודה והגיעה עם הקבוצה עד לחצי גמר הפלייאוף, ולפני זה שיחקה שנתיים בהפועל פ"ת בליגת העל. בקיץ 2018 הייתה חלק מנבחרת הנערות שהעפילה לדרג א'. השניה היא ענבל מיכל (24, 1.82), שמגיעה מאליצור נתניה. קודם לכן שיחק גם בבני יהודה ואליצור ת"א, ושנתיים באליצור חולון בליגת העל.

מי ששיחקה בעונה החולפת ברמה"ש ועוברת לתחנה הבאה בקריירה שלה היא אלה פינצ'י (25, 1.76), שמצטרפת להפועל עמק יזרעאל. העולה החדשה שחוזרת ללאומית לראשונה מאז עונת 14/15 תמשיך גם העונה להתבסס על שחקניות מחלקת הנערות המקומית שהעלו אותה ליגה, דוגמת שחקנית נבחרת הנערות נעמה לוי, ליאן אשל ואורי אהרוני, לצד חיזוקים של שחקניות עם קצת יותר נסיון. בנוסף לפינצ'י הצטרפה גם בר אביטל (25, 1.67), שחוזרת צפונה אחרי עונה בהפועל באר טוביה. אביטל שיחקה בליגה הלאומית גם בבני יהודה, מכבי חיפה ומכבי רעננה. כמו כן שירז כץ ונטע רפאלי, בוגרות מחלקת הנערות של יזרעאל שלקחו הפסקה מכדורסל לטובת שירות צבאי, יהיו חלק מהקבוצה.

עידכונים נוספים מהגזרה הצפונית של הליגה: מיתר אסולין (27, 1.75) תמשיך לעונה נוספת בכאוכב. אסולין הצטרפה לקבוצה באמצע העונה שעברה ועזרה לה להעפיל לרבע גמר הפלייאוף. לאסולין יש 3 הופעות בגמר הפלייאוף בלאומית עם רעננה, גליל עליון וזיכרון מעגן מיכאל, עם האחרונה גם זכתה באליפות ב-14/15. גלבוע מעיינות צירפה את שיר רביב (24, 1.71), שנפרד מגליל עליון בה שיחקה בשנתיים האחרונות. גם לרביב יש אליפות לאומית אחת בארון - עם מכבי חיפה ב-18/19.

 

אביטל. חוזרת צפונה