ל. נשים: חיזוק כפול ליבנה

סירין מוחמד מכאוכב ויפית כהן מגלבוע קרן מצטרפות לאליצור יבנה לקראת העונה הקרוב. עוד מרחבי הליגה: שלי שפית עוברת את הכביש לרמה"ש, כפ"ס החזירו לארץ את רוני טמיר וקאמבק מעניין ברעננה.


| safsal

 

אליצור יבנה לא הצליחה להתברג בפלייאוף בעונה החולפת, אבל סיימה אותה בצורה חיובית במקום הראשון של הבית התחתון. שתי שחקניות חדשות שבדרך לחזק את הקבוצה בעונה הקרובה הן סירין מוחמד (20, 1.72) ויפית כהן (27, 1.65). מוחמד נפרדת מהפועל כאוכב קבוצתה ב-4 השנים האחרונות. כהן חוזרת דרומה אחרי שנתיים בצפון, בהן שיחקה בגליל עליון ובעונה החולפת בגלבוע קרן. קודם לכן שיחקה שנתיים בתל כביר, שנתיים בגדרה ו-3 עונות ברמלה.

עוד קצת עידכונים מרחבי הליגה: שלי שפית (22, 1.64) עוזבת את הפועל כפ"ס בה גדלה ושיחקה בבוגרות ב-3 השנים האחרונות. הגארדית אבל תישאר קרוב לבית, כשתשחק בעונה הקרובה בא.ס. רמה"ש גל. מי שכן תשחק בכפ"ס, שכבר הספיקה לעשות רכש מרשים הקיץ, היא רוני טמיר (24, 1.75) שחוזרת לארץ אחרי שנתיים בארה"ב. טמיר בוגרת מחלקת הנערות של רמה"ש ושיחקה בקבוצה הבוגרת של המועדון בארצית ובלאומית. ולסיום יש לנו קאמבק של לנה פדולובה (48, 1.89) שתצטרף למכבי רעננה. לסנטרית הותיקה יש עבר עשיר בליגת העל, כולל זכיה בגביע המדינה ובדאבל עם רמה"ש. בעונת 19/20 שיחקה באליצור ת"א בלאומית, ולאחר מכן לקחה שנה הפסקה.