ל. נשים: מורן ספיר בבני יהודה

אחרי 7 עונות בליגת העל מורן ספיר יורדת חזרה לליגה הלאומית ותחזק את בני יהודה שבנוסף השאירה לעונה נוספת את שחקנית מחלקת הנערות מגי איזה. גם רעננה ממשיכה להתחזק אחרי שצירפה את ניקול מיכאילץ שמגיעה מירושלים ומאיה מדרי ששיחקה בבאר טוביה.


| safsal

 

אחרי 7 עונות בליגת העל, ובאמצע גם עונה אחת במקביל בכרטיס כפול בלאומית, מורן ספיר (26, 1.62) חוזרת לליגת המשנה. הרכזת ששיחק העונה בהפועל פ"ת תחזק בעונה הקרובה את בני יהודה. ספיר שגדלה במחלקת הנערות של רעננה שיחקה גם במדי הקבוצה הבוגרת שנה אחת בלאומית ועוד 3 עונות בליגת העל, ובנוסף שיחקה גם בנתניה, חולון וראשל"צ. מי שעוד תשחק בבני יהודה בעונה הקרובה היא שחקנית מחלקת הנערות המקומית שגם נמצאת בימים אלו בסגל המורחב של נבחרת הנערות, מגי איזה (18, 1.79).

גם רעננה עצמה ממשיכה להתחזק, עם צירוף של עוד שתי שחקניות. הראשונה היא ניקול מיכאילץ' (21, 1.72), שמגיעה אחרי עונה טובה במדי אס"א ירושלים. הגארדית שקלעה העונה כ-11.6 נקודות למשחק הובילה את ירושלים עד לחצי גמר הפלייאוף, ובעונת 17/18 גם זכתה בדאבל בליגת המשנה במדי הפועל ראשל"צ. בין לבין גם העבירה שנתיים בליגת העל עם ראשל"צ. השניה היא הפורוורד מאיה מדרי (28, 1.73), שמגיעה אחרי עונה לא רעה בבאר טוביה שהצליחה לשרוד בליגה. מדרי, ששיחקה בליגה בעבר גם במדי יבנה, רמה"ש ופ"ת, קלעה העונה כ-8.4 נקודות למשחק.