מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס

ליגת קטסל א' מגיעה לרגעי ההכרעה שלה ואתר ספסל שם כדי להביא לכם את ההתרחשויות ממקור ראשון (שלא תגידו שאנחנו לא דואגים לכם). אז מה יש ליוקיץ' לחפש ברמת השרון? איך אייס ווקס לשיער קשור לכדורסל? ומועדון הצצה עם קאמבק מטורף וכניסה ראשונה למדור. תבלו.


| בועז נוריאלי

 

יש שלושה סוגים של אנשים: אלה שרואים, אלה שרואים כשמראים להם ואלה שלא רואים.

באמצע תקופת הבת מצוות, קצת לפני מסיבות הסיום וההופעה המביכה של סוף כיתה ו', אנחנו ממשיכים בסאגה הבלתי נגמרת הזאת שנקראת קטסל א' מחוז שרון יד' בטווח בין חומוס אבו האני בג'לג'וליה והדלי קרים במגדיאל. הפעם בתפריט: רמת השרון. חוסר התחשבות מוחלט של איגוד הכדורסל קובע לנו משחק חוץ ברמת השרון ביום של בת מצווה שנקבעה גם היא ברמת השרון. מכיוון שלא מצאנו סבתא רמת שרונית להתארגן אצלה המקלחות של האורווה ברחוב השפלה נבחרו כלוקיישן המושלם להתארגנות.

שלישי ערב אחרי העבודה. בווייז כמו בכל שבוע, סמטת מזיז בואכה מזיז מאוד. עוצר בבית לקחת מגבת, שמפו ואייס ווקס לשיער של התכשיט ומשם עם 200 גרם פיסטוק וליטר וחצי פאנטה דיאט בלי גזים היישר לקופסל ברמת השרון. נכנסים פנימה ליציע היחידי שממוקם על הפרקט בצורת שני ספסלים ובוחרים את זה הפחות מתנדנד. בגזרת ההורים אנחנו בהרכב מלא 4-3-3 עם קו קידמי שכולל את לוי, משיח ואוחנה כשאהרון מאחורה נועל את הרחבה. והפעם בפינתנו דברים מוזרים שקורים רק בליגת קטסל א' פרק :#547 זמבורות. מה נסגר אתכם?

ביציע המארח יושבים שניים עם זמבורות בפה ומזמבררים לך את הרבו בכל התקפה שלנו ובעיקר בזריקות עונשין. רק מה, אל תאיים על יונה עם יין. אחרי 4-5 התקפות כאלה והחטאות עונשין של החבר'ה שלנו (כמו כל משחק, לדעתי לא קשור לזמבורות) והיציע המזרחי מתעורר עם שריקות בוז בזריקות עונשין מקומיות. המקומיים ישר מתרעמים, מנסים להסביר לנו שזה רק כדורסל ולא מבינים איך אפשר לצעוק על הגוזלים הקטנים שנפשם הרכה יכולה להנזק. יש שלושה סוגים של אנשים: אלה שרואים, אלה שרואים כשמראים להם ואלה שלא רואים, במילים אחרות: שים קיבינימט בווייז וסע.

יוקיץ'. והיה גם משחק. ועוד איזה משחק. חמישית ראשונה הילדים שלנו בהלם בת מצווה נראים כמו השוקיסט שעולה בפעם הראשונה לנשיקה סטירה ומקבל 3 מסובבות לפנים. חמישית שנייה מתאוששים קצת ויורדים מתחת ל-10 הפרש אבל בחמישית השלישית סדום ועמורה כשבסיומה הזמבורה בשליטה מלאה 22:40 רמת השרון. אצל המארחים בולט מספר 10 שכנראה בילה את השנתיים האחרונות בצפייה בניקולה יוקיץ' של דנבר אחרת אין לי הסבר לאסיסטים שלו בתוך הצבע או לקשת הגבוהה בזריקה מחצי מרחק. אפילו התסרוקת זהה. תענוג.

מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס. מה שקרה בהפסקה בין החמישית השלישית לרביעית ישאר כנראה לעולם בין המאמן של תפוח לשחקנים שלו. חמישית רביעית עם קבוצה אחת על המגרש כשמרוב רעש של ההורים שלנו ביציע כבר בקושי שומעים את הזמבורה ולקראת החמישית המכרעת הילדים שלנו מורידים ל -34:44. חמישית אחרונה עם אותה חמישייה ועם אותו הניגון של הרביעית. אפילו הרעש של הזמבורה נשמע כבר כמו השלישית של בטהובן. על הפרקט מאבק עיקש כשדקה וחצי לסיום 5 הפרש לרמת השרון. סל שלנו מוריד ל 3 , סל נוסף מוריד לנקודה ו 10 שניות לסיום, כדור שלנו מהצד, פסק זמן של ברמן.

מה שקרה בפסק הזמן יכנס לאותה קטגוריה של המחצית. מוציאים כדור מקו האמצע, הרכז מעיף את יוקיץ' שני מטר אחורה, מקבל, משאיר לבן טוב לכניסה פנימה או חצי מרחק, חילוף בהגנה סוגר לו את שניהם, מחזיר לרכז, הטעייה, כניסה וסל מעל הידיים של יוקיץ'. 49:50. נגמר.

צצה. נתעלם לרגע מהחגיגות המוגזמות של ההורים, מהגב הכואב מהספסל הרעוע, מהכיבודים ששוב לא הצליחו להתרומם ומהכלבה שלי שצריכה להתאפק פעם בשבועיים עד תשע בערב בגלל משחק חוץ ומקללת את כל מה שזז עד שאני מגיע. צצה 20:00 בת מצווה. יאללה בלגן. שבוע הבא מסיבת סיום בהיכל רבין נגד מ.ס מתן, בואו בהמוניכם.