מוריה חסון קיבלה הצעה מקרואטיה

שחקנית אס"א ירושלים קיבלה הצעה מעניינת להצטרף עד סוף העונה לקבוצת Mursa Osijek הקרואטית הנאבקת על חייה בליגה הקרואטית הראשונה, אבל בחרה להישאר בארץ ולסיים את העונה עם ירושלים. "הרגשתי שאני לא יכולה לעזוב את הבית שלי באמצע העונה".


| safsal

 

מוריה חסון, שחקנית אס"א ירושלים מהליגה הלאומית לנשים, קיבלה לאחרונה הצעה להפוך ללגיונרית נוספת של הכדורסל הישראלי בליגה הקרואטית הראשונה. חסון (21, 1.66) קיבלה פניה מקבוצת Mursa Osijek, שנמצאת כרגע במקום הלפני אחרון בליגה וחיפשה חיזוק מיידי לקראת הסיבוב השני שיעזור לה להינצל מירידה. כאמור למרות ההצעה המפתה חסון בחרה לסרב והלישאר בארץ, במטרה לעזור לקבוצה בשנתיים וחצי האחרונות להמשיך במאבק שלה להתברג בפלייאוף. ירושלים שסובלת כרגע ממכת פציעות בסגל נמצאת בתקופה פחות טובה עם 3 הפסדים רצופים שהורידו אותה למרכז הטבלה, ואיבוד של שחקנית נוספת בהחלט היה פוגם בהמשך העונה שלה.

"קודם כל ההצעה מאוד קסמה לי, סך הכל הצעה טובה וגם חוויה לצאת ולטעום כבר עכשיו מאירופה" אמרה חסון על ההצעה מקרואטיה. "אך לצערי נאלצתי לסרב להצעה מטעמי סיבות אישיות, בין היתר הרגשתי שאני לא יכולה לעזוב את הבית שלי (אס״א ירושלים) באמצע העונה בשלב בו הם צריכים אותי."