היום: גמר הפלייאוף לילדים א'

הפועל כפ"ס אגוז וע.ל.ה אור יהודה יפגשו לצמד משחקים, בסופם אחת מהן תרשום היסטוריה קטנה ותזכה לראשונה באליפות המדינה לילדים א'. שתי הקבוצות טרם הפסידו העונה בליגה, ויהיה מעניין מאוד לראות אם אחת מהן תצליח לסיים עונה במאזן מושלם. (צילומים: פרטי)


| לילך וייס

 

אחרי שנתיים בהן מכבי ראשל"צ אלון זכתה באליפות המדינה לילדים א', העונה אנחנו הולכים לקבל אלופה חדשה. היום (חמישי, 18:30, אור יהודה) תצא לדרך סדרת הגמר, שתפגיש את הפועל כפ"ס אגוז עם ע.ל.ה אור יהודה. הקבוצות יפגשו לשני משחקים (הגומלין ביום חמישי ב-20:30 בכפ"ס), והמנצחת בסיכום שני המפגשים תזכה באליפות.

שתי הקבוצות מחזיקות במאזן מרשים במיוחד ולא הפסידו עד כה העונה בליגה. שתיהן סיימו את העונה במחוז שלהן במאזן מרשים מאוד של 24 ניצחונות, ומחזיקות בהפסד בודד במפעל גביע המדינה. הפועל כפ"ס שהגיעה עד לגמר הפסידה לנס ציונה, ואור יהודה הודחה בשלב רבע הגמר על ידי אותה כפ"ס במפגש בודד שנערך בין הקבוצות. הנה אופציה לנקמה מצד אור יהודה.

את כפ"ס כבר יצא לנו לפגוש העונה, כאמור בגמר גביע המדינה לילדים, אבל ההפסד שם כבר נמצאה הרחק מאחוריה. כפ"ס סיימה את העונה הסדירה כאלופת מחוז שרון, כשאפשר להגיד שהיא דורסת את הליגה די בקלות. רק תשימו לב לנתון הבא - ממוצא הניצחונות שלה עומד על כמעט 30 נקודות הפרש. בבית הגמר כפ"ס פגשה את אלופת הצפון גלבוע מעיינות וניצחה אותה 46:68, ובהמשך גברה גם על אלופת מחוז חיפה הפועל עמק יזרעאל 85:59. מאמן הקבוצה ברק דמציאן.

בצד השני נמצאת הקבוצה של אור יהודה, מועדון צנוע אך מוכשר מאוד מאזור המרכז שבהחלט ישמח להוסיף עוד תואר בגילאים הקצת יותר מבוגרים. אור יהודה סיימה את העונה כאלופת מחוז ת"א, כשגם היא די דורסת את הליגה עם ניצחונות בהפרש ממוצע של מעל 20 נקודות. גם היא עברה את בית הגמר עם 2 ניצחונות, הראשון על אלופת מחוז מרכז הפועל ברנר 65:72, השני על אלופת מחוז דרום מכבי אשדוד 70:47. מאמן הקבוצה מוטי בן בסט.