מכבי רחובות: שעשוע מצטרף

רכש ראשון לקבוצה של אבנר יאור: הרכז עודד שעשוע, שהוביל בעונה האחרונה את מכבי הוד השרון לחצי גמר הפלייאוף. בקבוצה ינסו לשמור על המשכיות בסגל.


| מאיר פרייליכמן

גם מכבי רחובות מסמנת וי ראשון בקיץ 2017 ומצרפת לשורותיה את אחד הרכזים הותיקים בליגה: עודד שעשוע, שהוביל בעונה האחרונה את מכבי הוד השרון לחצי גמר הפלייאוף. 

בעונה האחרונה קלע שעשוע (35, 1.86) 11.8 נקודות בממוצע למשחק והוסיף 4.4 אסיסטים. הוד השרון, כזכור, סיימה את העונה הסדירה במקום השמיני אך הדיחה בשלב רבע גמר הפלייאוף את עירוני רעננה שסיימה ראשונה. בשלב חצי הגמר הפסידה הקבוצה 1-3 לנס ציונה. 

שעשוע סיים את אחת העונות המוצלחות שלו, לכל הפחות - בצד ההתקפי, כשבשתי הזדמנויות חצה את מחסום 30 הנקודות, מה שלא עשה לאורך הקריירה הארוכה שלו: 31 נקודות (9/10 ל- 3) בעונה הסדירה נגד עירוני ר"ג במשחק בו קבוצת נעוריו ירדה רשמית לליגה הארצית, ו- 33 נקודות נגד נס ציונה במשחק חצי גמר הפלייאוף השני. עונה קודם לכן הוביל גם את רמת השרון לפלייאוף. 

ברחובות יקוו לשמור עד כמה שניתן על השלד שהוביל את הקבוצה בעונה האחרונה במטרה לשחזר לפחות את ההצלחה מהעונה האחרונה. 

שעשוע אמר לאחר החתימה: "אני מאוד שמח על ההזדמנות לשחק בעונה הקרובה במכבי רחובות. שמעתי רק דברים טובים על המועדון ואני מאחל לנו עונה שמחה ובריאה!". 

רון וורוטיצקי, יו"ר המועדון: ""עודד הוא השחקן הראשון שמצטרף אלינו הקיץ ואני בטוח שעם הניסיון והיכולת שלו הוא יוביל אותנו להשגת המטרות. גם השנה נבנה קבוצה קשוחה ולוחמת שתכוון להגיע לפלייאוף ולנסות ללכת צעד אחד יותר מבעונה שעברה".