ממשיכות בשלהן: ניצחון לב"ש ברמה"ש

.ניצחון רביעי רצוף לבאר שבע - 87:77, שנשארת צמודה לנס ציונה בפסגה. הפסד תשיעי ברציפות לרמת השרון, שאמנם שוב יוצאת עם המחמאות אך נשארת צמודה לעירוני ר"ג בתחתית ועומדת במרחק 2 נקודות מתחת לקו האדום. משחק נהדר של ג'ייסון וויליאמס שסיים עם 31 נקודות


| safsal

בבאר שבע ידעו עד כמה המשחק ברמת השרון עלול להיות מוקש, בעיקר בגלל הסיטואציה הבעייתית אליה נקלעה הקבוצה של גיא קנטור בתחתית הטבלה. הקבוצה של יניב בורגר שלטה בקצב לאורך המחצית הראשונה, רמת השרון נתנה פייט בשנייה, אבל צמד הזרים באדון - ג'ייסון וויליאמס וג'ף אלן, היו שם כדי למנוע את המהפך.

מהלך המשחק: רבע ראשון התקפי מאוד הסתיים ב- 29:20 לבאר שבע ולא הזכיר במאומה את ההתמודדות הראשונה בין הקבוצות. רמת השרון הלכה בעיקר החוצה - ועם שתי שלשות של יונתן שטרקמן ונקודות של רום קורנליוס רצה קדימה, באר שבע הלכה בעיקר פנימה, והשיגה כמעט את כל הנקודות שלה ברבע הראשון מרביעיית הגבוהים שלה בראשות ג'ף אלן וג'ייסון וויליאמס שהובילו ריצת 9-0 בסיום הרבע. ברבע השני לורנזו גורדון היה המוציא לפועל העיקרי של המקומיים. רמת השרון הציגה משחק מפוזר, ובאר שבע טיפסה ליתרון דו ספרתי, שקוזז עד המחצית - 49:41. המארחים המשיכו באותה האינטנסיביות גם במהלך הרבע השלישי, והשלימו את המהפך במשחק עם סל ועבירה של אדם הוניג ועוד אחד של בראיין אסברי, שקבע 60:58. באר שבע לא נרתעה, ו- 7 נקודות רצופות של ג'ייסון וויליאמס עד לסיום הרבע השלישי קבעו 67:62 לאדומים בסיומו. אוהד כהן וג'ף אלן בדקות טובות בפתיחת הרבע האחרון העלו את באר שבע ליתרון 10, רמת השרון שוב הצליחה לקזז ושלשה של הוניג שוב הפכה את התוצאה לשברירית - 76:73, אבל 4 רצופות של אלן, כ- 3 דקות לסיום, סגרו למעשה עניין.

המהלך של המשחק: באר שבע לא רצתה להגרר למשחק צמוד במאני טיים, אבל התקשתה לגמור את המשחק לפני כן. 8 דקות לסיום סל גדול של רום קורנליוס הוריד את היתרון של באר שבע ל- 5 בלבד, והעביר את המומנטום לצד של המקומיים. כשנדמה היה שהמשחק שוב חוזר להיות צמוד, אוהד כהן קיבל כדור לקליעה נקייה מחוץ לקשת וקבע 73:65 שעצר את המומנטום של רמת השרון, שאמנם עוד הצליחה לחזור למשחק 2 דקות לאחר מכן, אבל כבר לא הצליחה להשתלט שוב על המשחק.

השחקן המצטיין: משחק שני העונה שג'ייסון וויליאמס חוצה את מחסום 30 הנקודות (מה שהיינו בטוחים שיקרה דווקא עם ג'ף אלן). הפורוורד של האדומים אף פעם לא היה סקורר מובהק, אבל תמיד ידע לעשות את הפעולות המשלימות והפעם היה הגו-טו-גאי המשמעותי של באר שבע, בערב בו יותר מידי שחקנים באדום פחות פגעו.

בקטנה: 55 נקודות קלעו צמד הזרים של באר שבע במשחק הזה. 3 נקודות יותר ממה שקלעה באר שבע כולה במפגש הראשון עם רמת השרון. 38 הנקודות שקלעו צמד הזרים של רמת השרון הם כנראה הסקור הכי גבוה שהיא קיבלה העונה משני שחקני החיזוק האמריקאיים שלה.

:קלעים

לרמת השרון: לורנזו גורדון 23 (6 רב', 6 אס'), בראיין אסברי 15 (10 רב'), רום קורנליוס ואדם הוניג 14 כ"א, יונתן שטרקמן 6, בן שרוני 3, מוטי מוסקוביץ' 2. כן שיחקו אלמוג זקס, אריאל נבון, אמרי אנגל ותומר סדן.

לבאר שבע: ג'ייסון וויליאמס 31 (9 רב'), ג'ף אלן 24 (11 רב', 4 חט'), אוהד כהן 10, בן אייזנהרט 7 (5 רב'), אנטוני פישר וג'ורדן לואיס 5 כ"א, טמיר אריאלי 3 (8 אס'), אלכס צ'רנוביץ' 2. כן שיחקו דודו שמריז, רועי נציה ויניב חביב.