ספסליג: דשילדס מתפרע

מדד מטורף של 51 נקודות של קרון דשילדס לקח את כל מי שבחר בו לפסגת הדירוג בערב הפתיחה של הספסליג, והוא לא היחיד שהיה שווה את הכסף השבוע. הקבוצה הזוכה של המחזור, מלכי המדד וגם ה"מניות השקטות" שקפצו שבוע - הכל בפנים בסיכום המחזור הראשון. (Desk Vectors by Vecteezy)


| safsal

 

אז אומנם הקורונה קצת שיבשה לנו את מחזור הפתיחה, אבל אנחנו עדיין שמחים שהספסליג שלנו חזר לאוויר ושהייתה היענות יפה מצד הגולשים להשתתף כש-72 נבחרות נרשמו למחזור הראשון. פרט ליניב סהראי ואסף ברגר שהשיגו תוצאות יפות, שאר נציגי ספסל היו בינוניים למדי. אנחנו לא יודעים מתי יהיה המחזור הבא, מחכים לעידכוני סגר ושאר ירקות כדי להמשיך לשחק, אבל מבטיחים שנעדכן ונפתח את המשחק מחדש ברגע שיתאפשר. תודו שהיה כיף.

טוב נעבור לדברים החשובים - מנצחי השבוע. את המקום הראשון השבוע קטף לובי עם קבוצתו 'שולקי', שהשיגה 119 נקודות. לובי פגע בול עם קרון דשילדס שכאמור הפציץ השבוע מדד 51, לקח גם את מוריאל לוטאטי שהביא לו 20 ואלונזו קולמן שהיה שווה 29. השלימו את החמישיה עידן רג'ואן ואלון ששון, ועל קווים רועי חגאי שניצח עם עפולה.

לא רחוק מאחוריה במקום השני עם 111 נקודות נמצא מתניה קרן, שלקח את מארלן וויל ודיונטסה סימונס שהביאו לו ביחד 85 נקודות, ואת נועם לייש, אלייז'ה הירש וכרמל בוכמן. במקום השלישי עם 107 נקודות קבוצת 'הדרקון' של אסף ברגר שגם הוא לקח את וויל וסימונס, וכן את שלו לוגשי, אלייז'ה הירש ועידן רג'ואן.

רוצים לבדוק איזה מקום אתם וכמה עשו השחקנים שלכם השבוע? כנסו לאתר הספסליג

מלכי המדד השבוע:
קרון דשילדס, עפולה -  51
מארלן וויל, קרית אתא - 45
דיאונטה סימונס, קריית מוצקין - 40
ניב ברקוביץ, יבנה - 38
דוראנד סקוט, אשדוד - 30
בילי מקשפרד ,אשדוד - 30

 

המניות שקטות (שחקנים שעולים פחות מ-20):
נועם לייש מאשדוד עולה רק 10, אבל החזיר השבוע עם 14 נקודות מדד. מוריאל לוטאטי הצעיר עלה 15 ותרם 20 נקודות למי שבחר בו, וגם דנאל כוזהינוף היה שווה את הבחירה כשאומנם הביא "רק" 12 נקודות, אבל העלות שלו היתה 5 בלבד.

 

המניות המתרסקות (שחקנים שעולים 20 ומעלה):
סטורם וורן נפל השבוע חזק כשהציג את אחד המדדים החלשים שלו בארץ, וקיבל רק 13 נקודות כשהעלות שלו היא 30. אותו דבר אצל ג'ימי הול שקיבל מדד 8. אוראל לב, יריב עמירם ורביב פיטשון עולים כ"א 20, אבל קיבלו מדדים נמוכים של פחות מ-5 נקודות.