על: הפסד טכני לחולון

בית הדין אומנם פסק הערב הפסד טכני לחולון בעקבות אירועי גן נר אמש, אבל אנחנו בטוחים שהסיפור עוד רחוק מלהסתיים. בכל מקרה, הכתבה הבאה מתרכזת בעיקר בכדורסל ובמה שכן היה אמש על הפרקט - וזה אחלה משחק באחלה אווירה.


| אדי מינץ

 

הפועל גלבוע / גליל 60 - הפועל חולון 55

כדורסל משחקים 33 דקות, ואז מזיעים לבד בחושך כמעט שעה, עולים חזרה לפרקט כי ככה סיכמנו (או שזה כמו בפוליטיקה, אמת לשעתה, תרתי משמע ?), הולכים קצת מכות (30-40 חולונים צעירים ונמרצים על חבר הנהלה גלבועי אחד מבוגר), אבל אז פתאום חד צדדית דווקא מחליטים שלא לעלות. והיו לזה סימנים מקדימים - גלבוע המשיכו כל זמן הפסקת החשמל להתחמם ולזרוק לסל (וואלה, גם בחושך זה נכנס להם), ואילו שחקני חולון דווקא העדיפו לשים מגבת על הראש, לשבת על הפרקט, להישען על הלדים, להוריד נעליים, לעלות ליציע לשיר עם האוהדים וללכת להתקלח.

אז למה בעצם מי שלוקח את החוק לידיים (גם ביציע וגם בפרקט) מתפלא שנפסק לו הפסד טכני למרות אזהרות הולכות ונשנות, הארכות זמן וכו'? האם יחליטו כמו לפני 3 שבועות, כן יורדת/לא יורדת, או שפעם אחת ולתמיד תהיה עקביות, היגיון, שכר ועונש על התנהלות? בעוד אתם קוראים שורות אלה-כבר תדעו. אבל אז היועמשי"ם של שני הצדדים יגישו עתירות והכל יתקע לעשור כמו בפוליטיקה אז אני ממליץ כבר עכשיו לחתוך את הצלחת לשלושה חלקים, כ"א יקבל שליש ונלך לראות יורו ואולימפיאדה, בתקוה ששם מקבלים החלטות טוב יותר מאשר אצלנו.

והיה גם משחק. רבע ראשון, קצב גבוה בגן נר (אם באמת היו פה נרות יכולנו להמשיך לשחק...), אמצע רבע, 14:15. גלבוע בהרכב נמוך, חולון בגבוה, סוקו ותומאסון מחממים טכניות. שלשה חנוכי, הרבה בילוי על הקו, ההגנה המקומית נותנת עבודה וחולון 5 דקות ללא סל שדה, סוף ראשון 21:27. תחילת שני, חנוכי מקפיץ ל-21:30 ובדומה למשחק הראשון (ואחרי תוצאה דומה, 30:20 לגלבוע) האריס מתעורר עם שלשה אבל הפעם גלבוע מגיבה וחזק. בלקשיר מקפיץ ל-30:43 וחולון מתקשה מאוד במשחק העומד ומשדרת המון עייפות. יורדים למחצית עם 34:45 מקומי.

תחילת שלישי, דדאס מנסה את משגב לצד האריס - לא עובד. מחזיר את וורקמן - כן עובד. 4/4 מהקו. בורדיון לוהט, שומר, קולע וסוגר ריצת 12-0 ב-3 דקות. פלויד מטביע ומסיים בצורת של 5 דקות ללא נקודות, האפורים פוסלים שלשת באזר של קאזינס, סוף שלישי 53:56. תחילת רביעי, 3 דקות של משחק, 55:60 וגן נר הפך לגן (ללא) חשמל. הזענו, חיכינו, נסענו הביתה לכתוב.

אהבנו: את הכדורסל.

לא אהבנו: את כל מה שהיה מסביב.