פליאוף TIME

4 משחקים הערב בפליאופים השונים בליגות הגברים, ספסל כרגיל פה כדי לעשות לכם סדר. לאומית, ארצית, ליגה א', רק תבחרו.


| מאיר פרייליכמן

לאומית - חצי גמר הפלייאוף - משחק 4

מכבי הוד השרון - עירוני נס ציונה (19:00, עתידים, הוד השרון)

כשהיא ביתרון 2-1 בסדרה, אחרי ניצחון משכנע במשחק השלישי, נס ציונה רוצה לסמן וי נוסף בדרך להשגת המטרה: לנצע ב"עתידים" ולעלות לגמר. בהוד השרון דווקא הצליחו לשחק את המשחק שלהם, כששלטו מתחת לסלים וסיימו עם מאזן דו ספרתי מחוץ לקשת. אבל מול העומק של נס ציונה, משחק נהדר של עידו סטולרו וגיל אמיתי ועם משחק חלש של ורנון טיל וכרמל בוכמן להירשוביצ'ים לא היו הרבה סיכויים. פריצות למשחק במהלך שידור המשחק בין באר שבע לכפר סבא בערוץ הספורט. הפועל באר שבע - הפועל כפר סבא (19:00, היכל הקונכייה, באר שבע) המשחק השלישי בסדרה היה הטוב של באר שבע עד כה, וההתקפי ביותר שהציגה לאורך הפלייאוף כולו. כוכב משחק הניצחון האחרון, ג'ייסון וויליאמס, שאימו הלכה לעולמה בתחילת השבוע נשאר כרגע בישראל ויטול חלק במשחק. בכפר סבא מבינים שזה עלול להיות המשחק האחרון שלהם העונה, בבאר שבע יודעים שחזרה לאולם ה"היובל" בשבת הקרובה זה בדיוק מה שהם לא רוצים שיקרה אחרי שכבר גנבו את הביתיות.המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט וברדיו דרום (97 ו- 95.8 FM).

ליגה ארצית - חצי גמר הפלייאוף - משחק 3

מכבי בת ים - מכבי שוהם (19:00, היכל חשמונאים, בת ים)

מי היה מאמין שדווקא מבין כל הסדרות דווקא הקבוצה שהובילה בגאון את טבלת הליגה במחוז הדרומי, שכבר נכוותה בעונה שעברה מתסריט שהחל באופן דומה, תגיע למשחק שלישי. שוהם של ניצן פלדמן במשחק לחימה נהדר הצליחה להשוות את הסדרה ולהעביר את כובד הלחץ לכתפייה של בת ים, שמבינה היטב מהי המשמעות של הפסד מבחינתה. האם היא תוכיח שהתגברה על משבר העונה שעברה ותצליח להבטיח את מקומה בגמר, או ששוהפ תפתיע ותהיה במעמד מהמקום הרביעי בטבלה?

מבחנים - ארצית צפון

הפועל נצרת עילית - א.ס רמת השרון כוכבים (19:30, אולם אלון, נצרת עלית)

רמה"ש ניצחה במשחק הראשון במבחנים את חדרה מהארצית, ונראית בכושר טוב. נצרת עלית מצידה חטפה 30 הפרש מחדרה, וחוזרת היום הביתה. נצרת עלית חייבת ניצחון כדי להשאיר לעצמה סיכוי להגיע לארצית בעונה הבאה.