שוב איתנו: יוסי בונן בכפ"ס

המאמן, שהוביל לפני שנתיים את קריית אתא לגמר הפלייאוף ובעונה האחרונה שימש כעוזר מאמן בהפועל תל אביב בליגת העל - חוזר ללאומית. הסגל צפוי לעבור מתיחת פנים.


| מאיר פרייליכמן

הפועל כפר סבא יוצאת לדרך חדשה. אחרי שנתיים תחת הדרכתם של ברק דמציאן ושחף תור, הקבוצה הירוקה מהשרון מינתה את דמציאן לתפקיד המנהל המקצועי של האגודה, אחרי שנתיים מוצלחות במהלכן עמד על הקווים והוביל את הקבוצה לרבע גמר הפלייאוף לפני שנתיים ולחצי הגמר בעונה האחרונה. את מקומו של דמציאן יתפוס יוסי בונן שחוזר ללאומית אחרי שבעונה האחרונה שימש כעוזר מאמן בהפועל תל אביב. 

בונן חוזר ללאומית שנתיים אחרי העונה שהייתה אולי הטובה שלו בקריירה, במהלכה הוביל את קריית אתא לסדרת גמר הפלייאוף נגד הפועל גלבוע / גליל, מרחק ניצחון אחד מהעפלה לליגת העל. בונן אימן בעברו במחלקות הנוער של אליצור נתניה ובית"ר בנימינה, הוביל את בנימינה וקריית טבעון בלאומית, ולפני שלוש שנים הצטרף לעירוני רעננה באמצע העונה וניסה להצילה מירידה. בין לבין שימש כעוזרו של שרון אברהמי בהפועל ת"א בלאומית, ואימן במחלקת הנוער של עירוני רעננה. רן ששון, ששימש בעונה האחרונה כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל ת"א, יהיה עוזרו של בונן. 

עבודה לא קלה צפויה לבונן בקיץ הקרוב, שיאלץ לבנות את הפאזל בכפר סבא כמעט מאפס, וינסה לשחזר את הישגי השנתיים האחרונות. כבר עכשיו נראה שצמד הזרים - טרנס ווטסון ודנזל לוינגסטון לא ימשיכו לעונה נוספת, כשגם עדי כהן סבן מחוזר על ידי לא מעט קבוצות. 

שלוש קבוצות בלבד טרם מינו מאמן לעונה הקרובה: מכבי קריית גת, הפועל חיפה והפועל מגדל העמק.