ליגת intensity מגיעה לישראל

תארו לכם את עצמכם ואת החברים הטובים שלכם שמשחקים 3 על 3 בספורטק לוקחים את זה קדימה. חולמים לשחק בליגה רשמית ולקבל ניקוד בדירוג הרשמי של פיב״א? הקיץ החלום הזה יכול להתגשם!


| safsal

 

ענף הכדורסל 3 על 3 עשה התקדמות עצומה בשנים האחרונות. עם כל הכבוד (ויש כבוד!) לשעות שחובבי הכדורסל משחקים בספורטק, אנחנו היום רואים את ענף 3 על 3 על הבמות הגדולות ביותר, והוא אפילו הגיע עד למשחקים האולימפיים ולאליפויות אירופה ועולם. כחלק נוסף מהתקדמות הענף, ישנם לא מעט כדורסלנים שמקדישים את הקריירה שלהם להפוך לשחקני 3 על 3 מקצועיים. פיב״א עוזרת לקדם את הענף באירועים שהיא נותנת את חסותה היא מעניקה ניקוד לקבוצות ושחקנים. 

בקיץ הקרוב תיערך בארץ באבן יהודה ליגת 3 על 3 רשמית לגילאי 18+ עם 12 קבוצות בוגרים שתתפרש על תקופה של 7 שבועות, בהן כל קבוצה תקבל מינימום של 11 משחקים, ומי שתגיע עד לגמר תקבל 14. שמונה הקבוצות שידורגו ראשונות ישתתפו במשחקי פלייאוף בשיטת נוקאאוט עד לקביעת האלופה, והמשתתפים יקבלו ניקוד בדירוג פיב״א. הייחודיות של האירוע בארץ הוא אולם מפואר, שעון זריקות תקני של 12 שניות וכדורי 3 על 3 שפותחו בשנים האחרונות למען הענף. 

הליגה נקראת ליגת intensity (אינטנסיביות) שזו תכונה שכל מי שמשחק 3 על 3 יודע שב-10 דקות של משחק חייבים לתת הכל, להיות אינטנסיביים ומפוקסים כי כל פעולה משפיעה על המשחק. עכשיו רק נשאר לגלות מי יהיו האינטנסיביים שיזכו באליפות intensity.

לשאלות ובירורים ניתן לפנות לניב - 0525-942424

לפרטים והרשמה - ליחצו כאן 

לרישום פרופיל בפיב"א (חובה על מנת להשתתף) - ליחצו כאן

* הליגה אינה קשורה לאתר 'ספסל' ואנחנו רק מפרסמים את ההרשמה *