אם תרצו - הרצליה בגמר

אחרי שהעפילה למקום הראשון בליגה, בני הרצליה, עם הסלוגו 'אם תרצו - אין זו אגדה' על החולצות - העפילה גם לגמר הגביע מגדל. השרונים פתחו נהדר את המשחק והמשיכו אותו אפילו יותר טוב, ושלטו ללא עוררין עד לניצחון 63:83 בסיום. אנווקו הצטיין.


| אדי מינץ

 

 

אם תרצו אין זו אגדה. איזה חצי שבוע חלומי עובר על הכחולים מעירו של הרצל. גם העפלה למקום הראשון בליגה וגם גמר גביע. האם זה יגמר בהנפה היסטורית לראשונה מזה 27 שנה? עוד 3 ימים נדע. מחר גם נדע מול מי. 1,500 הרצליינים ו-3,000 חולונים התכנסו וראו שאחרי כבר חצי רבע זה נפתח לדו ספרתי כשבסוף ראשון נשקנו ל-20 הפרש שנשמרו כמעט כל המשחק. ובזמן שכל שחקן הרצלייני הפיק זהב - אצל החולונים שממה. רגלנד שיחק לבד וכל האחרים רק הסתכלו וניסו לא להפריע. מגי צבר 3 עבירות מהירות וכך גם בורדיון וג'ונסון. 3 שלשות של מגי תוך דקה בתחילת רביעי היו הרגע החולוני היחיד בתוך 39 דקות בשליטה הרצליינית מוחלטת. לגודס לא היו תשובות לקו הגבוה של אהרוני עם אנווקו וקמפ שסיימו חצי ראשון עם 30 נק' משותפות, יותר מכל שחקני חולון גם יחד. ולא רק הגבוהים בכחול טחנו את האין גובה וצבע החולונים אלה גם הקלעים תפרו שלשות בדו ספרתי באחוזים נדירים. ערב מושלם.

להרצליה קלעו: אנווקו 21 נק', 6 כ"ח, 4 אס' ו 3 חט', דאוסון 15 נק', כהן 14 נק', קמפ 13 נק' והוקר 12. לחולון רגלנד עם 25 נק', 9 אס' ו 6 כ"ח. כל האחרים לא הופיעו.