על: נצחונות חוץ לדרומיות

אילת נסעה כל הדרך צפונה לגן נר וניצחה שם את גלבוע גליל, ניצחון חשוב שנותן לה קצת אוויר בתחתית. ב"ש נסעה קצת פחות צפונה רק עד להרצליה וחזרה משם עם סל ניצחון של דייויד אפיאני וגם היא אוספת נקודות חשובות בחלק התחתון של הטבלה. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| צוד בדיחי

 

יאללה עוד שני משחקים. מה זה הקטע הזה שמפזרים את המחזור על פני שלוש מאות יום מי ישמע איזה אירוע מטורף, חמודים שלי, אנחנו קומץ אליטיסטי של אנשים מאד ספציפיים שאוהבים את הענף, תנו לנו ערב אחד מרוכז, גם ככה קשה לי לשמור על מחויבות. טוב איפה היינו היינו באולם היובל, באר שבע מגיעה, בום מפסידה רבע ראשון בום מפסידה רבע שני, יורדת למחצית במינוס 8. כריס באב תופר כל מה שזז סיים את הערב עם 32 נקודות אבל למרבה צערו זה לא מספיק לו, באר שבע חוזרת ברבאק מנצחת את המשחק 77:75.

קחו פרט טריוויה נחמד פעם ליאור ליובין היה עוזר מאמן ולקח אליפות. הקבוצה שלו ירדה למחצית בפיגור 8, נותנת החסות הייתה אלטשולר שחם, והקבוצה היריבה קלעה 77 נקודות. נחמד מאד. קחו עוד פרט, אם אנואנקו היה משחק אתמול בהרצליה יש סיכוי לא רע שהיא הייתה מנצחת אבל הוא חתום בהפועל תל אביב, למרות שהוא לא התלבש לדרבי. מעולם לא הבנתי את הביטוי הזה, אח שלי זה שאתה לא משחק לא מתיר לך לא להתלבש, אנחנו אנשים תרבותיים. שים על עצמך משהו ותגיע.

פרט טריוויה אחרון - לבאר שבע יש שחקן בשם אפיאני, לא חמוד שלי אתה לא אפי, אפי צועק על מראיינות חזרנו משדה התעופה לנצח פה בחולון, אתה לא אפי אח שלי היקר, מה שכן, וואלה נתת 16 נקודות ומאה אחוז מהעונשין ריספקט אח שלי.

היידה דיברנו על ליאור ליובין והאליפות של גלבוע גליל (הנה דרורי, כתבתי גליל. תהנה נשמה שלי, מהיום גן נר זה בגליל, זורם איתך). קיצר אתמול משחק טיפה פחות מוצלח לחבורה מגן נר, מגיע אוטובוס עם אמריקאים סטייל תגלית מאילת מה מגלים? אילת החתימה שני שחקנים חדשים פאנדרברק ולקונט דפקו 18 נקודות בום התפוצצו על הגלבוע, רבע אחרון גלבוע צמצמה קצת אבל לצמצם ממינוס 18 למינוס 12 עדיין אומר שאתה מפסיד רק בקצת פחות הפרש.

שבוע זך, ניפגש פה בעזרת השם אחרי המחזור הבא אם כי אני לא מבטיח כלום, קשה לי עם מחויבות. לפחות בזה אני עקבי.

 

 

.