קבוצות הלאומית תורמות מים

בצל המלחמה בדרום, גם קבוצות הליגה הלאומית ומנהלת הליגה נרתמות לסייע ותורמות שישיות מים שקיבלו מהספונסר של הליגה עין גדי. רום גפן שיזם את הפרוייקט: "בגלל שאין אימונים חשבתי שאפשר לנצל את זה ולעזור לחיילים ומשפחות מהעוטף שצריכות את זה במקום שזה יישאר במחסנים של הקבוצות". (צילומים: הקבוצות)


| safsal

 

הרבה יוזמות ומחוות אנחנו רואים בימים קשים אלו, יוזמות שמטרתן לעזור ולעודד את כוחות הביטחון ותושבי הדרום. גם קבוצות הליגה הלאומית החלו לקחת חלק עם מחווה שיזם שחקן מ.ס. צפת רום גפן, ותרמו את שישיות המים שקיבלו מהספונסר של הליגה עין גדי. בנתיים בין הקבוצות שתרמו ניתן למצוא את עירוני רעננה, עירוני נהריה וא.ס. רמה"ש, ומחר אמורות להצטרף לפרוייקט קבוצות נוספות. 

"לפני יומיים חיפשתי מים במספר סופרים בעיר ולא מצאתי, הייתה בהלה גדולה של הציבור על הסופרים בגלל ההוראה של פיקוד העורף להתכונן ל-72 שעות בממד." מספר גפן על היוזמה. "באחת המחשבות לפני השינה נזכרתי שעין גדי מספקת כמויות אדירות של שישיות מים לקבוצות, ובגלל שאין אימונים חשבתי שאפשר לנצל את זה ולעזור לחיילים ומשפחות מהעוטף שצריכות את זה במקום שזה יישאר במחסנים של הקבוצות. ראיתי בטוויטר שהיו הרבה חוסרים, יצרתי קשר עם האחראים - היום הגעתי לקיבוץ גליל ים ומחר בבוקר אסע לשפיים וכפר נטר."

מנהלת הליגה הלאומית הוסיפה על הפרוייקט: "מנהלת הליגה הלאומית גאה לעמוד לצד חיילי צה''ל ותושבי עוטף עזה ברגעים קשים אלו. תרומת המים נעשית בסיוע חברת עין גדי אשר משמשת כנותן חסות בליגה, ואנו ממשיכים בימים אלה להעביר מים לכל מי שפונה אלינו".

 

עומר שפר שחקנה של א.ס. רמה"ש עם אחיו הצעיר מעמיסים את השישיות ברמה"ש

 

אסף כהן שחקנה של עירוני נהריה ואנשי צוות עם המים בנהריה