"אספנו ציוד ותרומות ב-30 אלף ש"ח"

גיא אלמשלי שחקנה של רמה"ש מהלאומית בסה"כ רצה לאסוף קצת כסף כדי לקנות חטיפים לחיילים בדרום, אך היוזמה שלו הפכה תוך מספר ימים ליוזמה ענקית שאספה עשרות אלפי שקלים. את הציוד והתרומות שאסף נסע לחלק בעצמו יחד עם חברתו ספיר פוזיילוב. "יש לנו עם מדהים". (צילומים: פרטי)


| תמיר ירדן

 

גיא אלמשלי, שחקנה הצעיר של א.ס ירק השדה רמה"ש חבר לידידה שלו, ספיר פוזיילוב, ומטרתם היתה לאסוף מעט כסף, לקנות חטיפים ואוכל וליסוע לחזית לחלק. הם לא חשבו שהיוזמה תתפוס כל כך הרבה תאוצה, ותוך שלושה ימים הם יגיעו לסכום של 20,000 ש"ח. בנוסף קיבלו עוד לא מעט אספקה מחברים והתרימו ציוד בסך של כ-30,000 שקלים כאשר הכל נשלח על ידם באופן אישי לחיילים אשר בחזית הדרום.

"חברים הפיצו והייתה עזרה שזה יגיע לכמה שיותר אנשים, אבל לא ציפיתי שתהיה הירתמות כזאת אדירה - יותר מ-250 איש העבירו כספים. באמת מרגש בטירוף לראות את האחדות ככה, סיימנו שלשום יום של נסיעות לארבעה בסיסים בדרום, כאשר לווה לזה יום קניות מסיבי לפני", מספר אלמשלי. וכש-נשאל על איך קיבלו בקבוצה את זה שהוא יחסר מאימונים: "המאמן המרגש שלי, גיא קנטור, כמובן הסכים לוותר עלי לאימון אחד שהיה שווה כל רגע."

אלמשלי הוסיף: "בסך הכל מאמין שאספנו, כולל ציוד של אנשים והכל, תרומות של 30,000 שקל בשלושה וחצי ימים. ששיצאנו לדרך לא ציפינו לכזה דבר. יש לנו עם מדהים, לא יכולנו לבצע זאת גם בלי המשפחה המדהימה שלי שפתחה חמ"ל אישי בבית ובמשך יומיים עזרה לי בלי הפסקה לארגן את כל הציוד ונסעה איתי לדרום כדי לחלק את כל הציוד לחיילים. תודה לכל מי שתרם והפיץ ועזר לנו מאחורי הקלעים, זכות אדירה".