כשעומר שדה ניצח את ירק השדה

צוד בדיחי חזר מהמילואים ישירות לפנימיה במרכז אליה פונה מהצפון, וחוזר אלינו עם סיכום המחזור האלטרנטיבי שלו. במוקד - הניצחון של אשקלון על נתניה, המדד המוזר של שלו לוגשי, האין הגנות סטייל האולסטאר ו-44 נקודות ב-5 דקות. מרשים. (צילום: מנהלת הליגה הלאומית)


| צוד בדיחי

 

יאללה אנחנו אחרי שלושה מחזורים בלאומית ו-48 שעות זה נראה לי מספיק זמן בשביל לסכם את המחזור בליגה הלאומית, אז יאללה בואו נתחיל מהמשחק של אסא רמת השרון ירק השדה. באמא שלי ככה קוראים להם. ירק השדה הפסידו שלוש הפרש לראשון. דווקא ברבע האחרון ירק השדה נתנו רבאק ניצחו אותו ב-8 הפרש, אבל הם הגיעו אליו במינוס 11 אז יצא שהפסידו בשלוש, תסמכו עלי בעניין הזה אני הייתי מורה למתמטיקה. רוצים נתון שיפוצץ לכם את המח? שלו לוגשי מראשל"צ קלע הכי הרבה נקודות במשחק, ניצח, ובכל זאת המדד פלוס מינוס שלו על מינוס אחד, זה דבר שאני לא מבין. מה כן? חברו לקבוצה עומר שדה עם פלוס מינוס של פלוס 16. הבנתם? עומר שדה ניצח את ירק השדה. חחח מצחיק.

הלאה. רעננה מול כפר קאסם נגמר 101-78 לרעננה. זה נשמע לכם סקור גבוה? חכו עד שתגלו שיש ארבע קבוצות שקלעו במחזור הזה יותר מרעננה, מה נסגר עם ההגנות חבר'ה אתם ליגה לאומית או משחק אולסטאר ב-NBA? יונתן מור הביא דאבל דאבל של השמחות עם 11 ריבאונדים ו-23 נקודות ממש כמו המספר של מייקל ג'ורדן שהיה שחקן כדורסל לא רע אם כי לא שיחק ברעננה ככל הידוע לי. (לילך אם הוא כן שיחק שם תתקני את זה, אין לי כח לגגל).

רחובות קלעה יותר מרעננה, מעלה אדומים קלעה פחות מכפר קאסם, ומה שזה אומר זה שגם רחובות ניצחה בהפרש של כמעט 30 נקודה, 102-75 אם לדייק. ברבע הראשון עוד היה קרוב נגמר 24-22 לרחובות, אחרי זה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, לא באמת אלא באופן מטאפורי, הרי מעלה אדומים קלעה עוד נקודות, הם לא סיימו עם 22 נקודות, אבל להפסיד הפסידו. מעלה אדומים עדיין לא ניצחה והיא במקום האחרון. אלירן חדד מרחובות לקח 11 ריבאונדים אבל קלע רק 9 נקודות אז אין לו דאבל דאבל, מצד שני בסדר אלה החיים גם אני לא השגתי דאבל דאבל במחזור האחרון של הלאומית.

אליצור איתו אשקלון ניצחה ממש צמוד את נתניה רק 82-79, וגם זה אחרי הרבה מאמץ. למחצית היא ירדה במינוס 14 אבל כדורסל משחקים שתי מחציות, ואת הכסף סופרים במדרגות, שוב זאת רק מטאפורה. תספרו את הכסף בתוך בית ליד שולחן לא במדרגות כשכולם דוחפים אתכם בדרך לקנות נקניקיה בלחמניה. קיצר איפה היינו אה אליצור אשקלון עולה למאזן 3-0 מה שאומר שהיא מוליכת הטבלה, זה די סביר בהתחשב בעובדה שהיא לא הפסידה בכלל ורק ניצחה. אליעד טל הביא דאבל דאבל של השמחות עם 10 ריבאונדים ו-23 נקודות ממש כמו המספר של מייקל ג'ורדן שהיה שחקן כדורסל לא רע אם כי לא שיחק ברעננה ככל הידוע לי. (לילך אם הוא כן שיחק שם תתקני את זה, אין לי כח לגגל). כן גם לי יש הרגשה של דה ז'ה וו מה לעשות.

גלבוע גליל השיגה ניצחון ראשון העונה, על מי על צפת. משחק צמוד לא נכחיש, גם סקור לא מאד גבוה נגמר 73-71 שזה סביר, אבל ברבע הראשון גלבוע עושה 8 נקודות ברבע השני צפת עושה 8 נקודות הגנות חזקות מה נגיד. אז מה אם קודם קיטרתי על היותר מדי נקודות. תום ספקטור ולירן אזולאי שיחקו יותר מעשר דקות כל אחד וקלעו שניהם ביחד בדיוק 0 נקודות. בסדר זה קורה, זה קרה גם לעומר חממה שמשחק בצפת, אם כי הוא שיחק 7 דקות שזה פחות מעשר, אבל החטיא פעמיים ל-2. אם היה קולע אותם זה עוד 4 נקודות וצפת מנצחת בנקודה. נקודה למחשבה. הבנתם? נקודה.

משחק אחרון? אליצור שומרון קלעו 106 נקודות, זה הרבה מאד נקודות, למעשה היא הקבוצה שקלעה את המספר השני הכי גבוה של נקודות במחזור הזה. למרבה צערם של השומרונים (יעני החבר'ה מהשומרון לא הכוהנים שגרים ליד הר ברכה) קיצר למרבה צערם הקבוצה היחידה שקלעה יותר היא לא אחרת מאשר עירוני נהריה שבמקרה גם שיחקה נגדם ככה יצא שהם הפסידו לראשונה העונה ונהריה ניצחה הפעם השניה. לשתי הקבוצות מאזן 2-1. חייב לציין אגב שהסקור גבוה אבל זה בגלל שהייתה הארכה שקלעו בה עוד 44 נקודות שתי הקבוצות ביחד, זה הרבה נקודות ל-5 דקות, כל הכבוד חבר'ה אתם ממש טובים בלקלוע סלים אולי תלכו להיות שחקני כדורסל נראה שאתם טובים בזה.

יום טוב חנוכה שמח חודש טוב לכולם.