גביע האיגוד ליגה ב': יתרון קל לחולון

מכבי "בולנדי" חולון ניצחה במשחק הראשון במסגרת גמר גביע האיגוד לליגות ב' 66:74 את סטלמך פ"ת, אחרי משחק שהיה שקול ברובו. עבור פ"ת זה היה הפסד ראשון העונה, והיא תנסה לסגור את הפער בגומלין שיערך אצלה בסוף אפריל. עבור שתי הקבוצות זכיה בגביע תהיה גם זכיה בדאבל. (צילום: יעל אמסלי)


| safsal

 

סטלמך פ"ת או מכבי בולנדי חולון - אחת מהן תניף בעוד כחודש את גמר גביע האיגוד, ועבור אחת מהן זה גם יהיה דאבל כשפ"ת כבר הבטיחה את אליפות ליגה ב' מחוז פ"ת וחולון קרוב מאוד להבטחת האליפות במחוז דן. במשחק הראשון שנערך בשבוע שעבר חולון ייצרה לעצמה יתרון של 8 הפרש, אותו פ"ת תנסה למחוק בגומלין שיערך אצלה בבית.

אחרי פתיחה שקולה המארחת הייתה הראשונה להצליח ולפתח מומנטום, כשהיא שומרת רוב הרבע הראשון על יתרון קל של 5-7 הפרש, וסיימה אותו ב-17:25. פ"ת נכנסה יותר טוב לרבע השני וצמצמה את הפער ל-2 בלבד, אבל לא הצליחה להשלים את הקאמבק כשחולון ברחה שוב וירדה להפסקה ביתרון 41:35. המשחק השקול המשיך גם במחצית השניה. סטלמך רדפה ורדפה אבל בכל פעם שהצליחה להגיד למרחק פוזשן, חולון ידעה לברוח שוב. מיני ריצת 1-6 מקומי סידרה לחולון יתרון שיא של 9 הפרש, בדרך כאמור לניצחון 66:74 בסיום.

קלעו לחולון: דניאל ינקו 22 (6 ריב', 6 אס'), אמיר בן-שחר 13, רועי אלקריף 11 (3 חט'), רותם כינורי 14 (5 ריב', 6 אס'), ליאם דניאל (13 ריב') ואסף שטרן (5 ריב') 6 כ"א, דניאל גנדלמן 2 (5 ריב'). כן שותפו : חיים אלון (5 רב'), טל דניאל וניר סירי.

קלעו לפ"ת: יוני סהר 28 (15 ריב), שגיא ארפי 11 (3/4 לשלוש), רז אלבז 9 (7 אס'), עמרי שדלוצקי 7 (6 ריב'), מאור ממן 6, דורון בן-זקן 5.