הצהרת כוונות של מוצקין

שלבי ההכרעה של עונת 21/22 בליגה הארצית נמצאים בעיצומן, אבל יש כבר מי שהחלה בהכנותיה לעונת המשחקים הבאה, במטרה לרוץ עד הסוף. מכבי קרית מוצקין, שניצלה מירידה בדרך הירואית במאני טיים של העונה - החתימה לעונה הבאה את טל פרסלני ואליה סרור, שחוזרים לארצית אחרי עונה בלאומית.


| אלירן כהן

 

קצת יותר מחודש מאז הצליחה מכבי קרית מוצקין להינצל בשיניים מירידה כואבת לליגה א', והיא כבר עושה תכניות לעונה הבאה כדי שהיא תסתיים במקום קצת יותר גבוה ועם אפשר עם קצת פחות דפיקות לב. המאמן יוסי שוורץ, שחזר לקדנציה נוספת בקבוצה במהלך העונה והציל אותה מירידת ליגה, חתום כמובן לעונה הבאה. גם שני שחקני רכש מעניינים כבר יש לו: הפורוורד טל פרסלני והסנטר אליה סרור, ששיתפו פעולה בשנתיים האחרונות במדי הפועל מגדל / יזרעאל - עלו איתה ללאומית, ושבו חזרה לליגה השלישית. השניים, אגב, היו שותפים גם לעונת העליה של הפועל עכו לליגה השניה.

סרור (27, 2.12) העמיד בעונת המשחקים האחרונה שורה סטטיסטית של 5.4 נק' בליגה הלאומית. פרסלני, שסיים את עונת המשחקים האחרונה עם 7.6 נק' בממוצע למשחק, נבחר בעבר פעמיים לשחקן המצטיין במחוז הצפוני של הליגה הארצית בעונות 20/21 ו-18/19 וכן לחמישיית העונה ב-15/16. בעבר עלה מהארצית ללאומית גם עם הפועל חיפה ועם מכבי קרית ביאליק. 

אתם בטח סקרנים לדעת מי נבחר ל- MVP של השנה הזו, נכון?
תנו לנו כמה ימים וזה יגיע גם אליכם.