ארצית: בניה מעניינת בגבע"ש

אחרי עונה אחת בליגה א', אליצור גבע"ש חוזרת לארצית עם המשכיות בסגל שכוללת כמה שמות מוכרים במיוחד. טל קרפלס ואדיר הרוש ימשיכו עם הקבוצה לעונה נוספת, ויש המשכיות גם על הקווים עם אריאל פשין. עומר בירנפלד ועומר שושני מצטרפים.


| safsal

 

עונה אחת בליגה א', וגבע"ש שוב איתנו בליגה הארצית. הסגל הנוצץ במונחי ליגות נמוכות שהרכיב אריאל פשין עשה את זה, והקבוצה זכתה באליפות עם 2 הפסדים בלבד. ועכשיו ממשיכים עם הבניה לקראת העונה בארצית, בתקווה שזאת לא תסתיים שוב בירידה כמו לפני שנתיים. באופן לא מפתיע, ההמשכיות הראשונה היא על הקווים כשפשין (53) ממשיך לעונה מי סופר בקבוצה. המור"ק אומר שהוא שם מ-1996, מוזמנים לחשב לבד כמה זמן זה.

מי שצפויים להוביל את הקבוצה העונה הם הצמד הוטרנים שממשיך מעונה שעברה - הגארד טל קרפלס (31, 1.94) והגארד אדיר הרוש (32, 1.87). הראשון בעל עבר בליגת העל ובאירופה כולל זכיה בתארים בליגה הרומנית, ושיחק גם שנתיים בליגה הארצית במדי הפועל כפר קאסם. השני בעל עבר לא קטן בליגה הלאומית ובארצית, ורשם גם עלייה מהארצית ללאומית עם ב"ש וגמר פלייאוף עם בת ים ונתניה, וזכה גם בגביע האיגוד. גם שחקן הבית והבן של, הרכב אסף פשין (17, 1.82) ימשיך בקבוצה הבוגרת במקביל לקבוצת הנוער של המועדון.

בגזרת השמות החדשים בגבע"ש יש כרגע 2: הרכז עומר בירנפלד (24, ) ממשיך בארצית דרום אחרי שבעונה החולפת שיחק באליצור יבנה איתה הגיע לגמר הפלייאוף. לפני זה שיחק גם בשהם, רחובות וכפ"ס. הסנטר עומר שושני (26, 2.05) יורד לארצית אחרי 4 עונות בליגה הלאומית, בהן שיחק ברחובות, קרית מוצקין, חבל מודיעין ובעונה האחרונה ברמה"ש בה לא קיבל יותר מדי קרדיט.

 

 

.