ארצית: לוד בונה מחדש

לא פחות מ-5 שחקנים כבר החתימה הפועל לוד לקראת העונה הבאה בארצית, כשגם מאמן חדש (אבל מוכר בעיר) יש לה - תום כהן. בין המצטרפים החדשים אפשר למצוא את הצמד שמגיע מכפר יונה נמרוד רינסקי ודור וכנר ואת רועי אמור שמגיע ממגידו. סנטר הקבוצה עומר כהן ממשיך לעונה נוספת. (צילום: דיגישארק מדיה)


| safsal

 

הפועל לוד שסיימה את העונה החולפת בחלק התחתון של הארצית דרום עובדת במרץ לקראת העונה הקרובה, עם מתיחת פנים משמעותית. לצד החילוף על הקווים, הקבוצה כבר החתימה 5 שחקנים חדשים. אבל נתחיל מהמאמן. מי שינסה להוביל את הקבוצה למיקום יותר טוב העונה הוא מי שבעבר גם היה אצלה בתור שחקן - תום כהן (36). כהן מגיע אחרי עונה באליצור נחל שורק כשלפני כן אימן בארצית דרום גם במכבי אליצור פ"ת.

בגזרת השחקנים כאמור יש כבר התקדמות לא קטנה. נתחיל מהצמד שמגיע יחדיו מהצפון מבית"ר כפר יונה - הדאר \ פורוורד נמרוד רינסקי והגארד דור וכנר. וכנר (24, 1.88) נפרד מכפר יונה אחרי 3 עונות, כשלפני זה שיחק בארצית גם במכבי פ"ת ועבר גם בליגה הלאומית במדי מגדל העמק יזרעאל. רינסקי (27, 1.90) כאמור גם מגיע אחרי עונה בכפר יונה, כשלפני זה שיחק גם בעמק חפר וכן בליגה הלאומית במדי עירוני רעננה והפועל מגדל העמק.

שניים נוספים מגיעים ל-לוד מהמחוז הצפוני.  הגארד \ פורוורד רועי עמור (28, 1.92) שיחק בעונה החולפת בהפועל מגידו, איתה הגיע עד לגמר גביע האיגוד ולרבע גמר הפלייאוף. ולפני זה עבר בארצית גם בגלבוע ברוש, נוף הגליל, צפת ובחבל איילות. מהפועל כפ"ס כ. יאיר מצטרף הגארד עמית ארבלי (23, 1.90), שקודם לכן שיחק גם בשדרות, רחובות ושהם. סוגר את רשימת ההחתמות הנוכחית של הקבוצה מהשפלה הוא הגארד איליי עזרן (18, 1.88), בוגר מחלקת הנוער של מכבי ת"א שיפתח את קריירת הבוגרים שלו בלוד. את העונה החולפת בליגת העל לנוער סיים עם קרוב ל-6 נק' למשחק.

ולצד ההחתמות החדשות יש גם את עומר כהן (24, 2.03) שממשיך לעונה נוספת. הפורוורד \ סנטר שהגיע ללוד אחרי שנתיים בעמק חפר הציג גם העונה יכולת טובה וינסה להמשיך להוביל את הקבוצה גם העונה.

 

.