הערב: נצר סרני רוצה ליגה ארצית

רצה הגורל ולוח המשחקים בליגה א' מרכז סידר לנו הערב את משחק העונה וכנראה זה שיכריע מי תעלה לליגה הארצית מהמחוז. נצר סרני המוליכה תארח את נען סגניתה, כשניצחון מקומי יפתח את האות לחגיגות וניצחון אורח לפחות ידחה אותן. המשחק אגב סולד אאוט, אז אל תבנו על כרטיסים.


| ענר חתואל

 

מתי בפעם האחרונה שמעתם על משחק ליגה שהוא סולד אאוט שבועות מראש? ואנחנו מתכוונים ליגה סדירה, לא גמר פלייאוף או משהו דומה. ואם נגיד לכם שהערב יש משחק כזה ומכל המקומות והאולמות בארץ זה קורה דווקא בליגה א' הייתם מאמינים?

אז זה בדיוק מה שעומד לקרות היום בערב בקיבוץ נצר סרני. למרות שבליגה א' אין לצערנו פלייאוף (בגלל ההתעקשות המיותרת של האיגוד, אבל זה לכתבה נפרדת), פעם בכמה שנים קורה שבחסות השיבוץ האקראי של לוח המשחקים אנחנו מקבלים קרב ישיר על העלייה. רק שהפעם זה קורה במשחק דרבי-קיבוצי שגם ככה הוא כנראה הכי חם בליגות הנמוכות וקיבלתם משחק שכמעט אי אפשר להשיג אליו כרטיס כניסה (שלא נמכרים בכסף, כן? בכל זאת קיבוץ) ונראה שהביקוש לכרטיסים הוא לפחות פי שלוש או ארבע ממה שהאולם בנצר סרני על 400 מקומותיו יכול להכיל. בשני הקיבוצים פתרו את הביקוש עם הקרנות בשידור חי (!) של המשחק על הדשא המרכזי לכל מי שלא הצליח לשים ידו על כרטיס.  

ואם בכדורסל עסקינן, נצר סרני ונען הובילו את מחוז מרכז לאורך כל העונה כשהן מגלות יציבות מרשימה ומפסידות רק פעם אחת עד לכאן. כמה הן צמודות? אפילו המפגש הישיר ביניהן בסיבוב הראשון הסתיים בניצחון של נען על חודה של נקודה לאחר הארכה. שני מחזורים לסיום העונה, ניצחון של נצר סרני יתן להם את הכרטיס לארצית כבר הערב, בעוד ניצחון של האורחים מנען, להם משחק אחד פחות, ידחה את ההכרעה להמשך השבוע.

ודרבי כמו דרבי, מדובר במשחק ששני הקהלים מתכוננים אליו שבועות מראש ויוצרים ביחד אווירה נדירה ומי שהיה במשחק בסיבוב הראשון בנען (אולם מפוצץ, אווירה דרום אמריקה) יודע על מה מדובר. היינו אומרים לכם לא להחמיץ, אבל רוב הסיכויים שמי שקורא כאן אין ולא יהיה לו כרטיס.

20:00, נצר סרני.