אינטלקטואלים: נבון ופילוסוף באשקלון

ליגה ארצית: א.ס. אשקלון צירפה לעונה הבאה את הגארד אריאל נבון ממבועים מרחבים ואת ניב פילוסוף ששיחק בגבע"ש. בנוסף אליהם גם הקפטן יובל וימן והרכז ניב אמית ממשיכים לעונה נוספת בדרום.


| safsal

 

לא רק באשדוד מתחמשים - גם אצל השכנה מאשקלון מחממים מנועים. הדרומים צירפו בשבוע שעבר את הרכז אריאל נבון (26, 1.80), שבעונה האחרונה עזר למבועים מרחבים להישאר בליגה הארצית כשבמשחק האחרון של העונה קלע 15 נקודות בדרך לניצחון על פ"ת. נבון עבר לא מעט בקריירה, בין מדליית כסף עם נבחרת העתודה לליגת העל לפציעות קשות ורצון לפרוש, אבל בשנים האחרונות בחר לשחק בליגה הלאומית ובארצית ונראה ששם הוא מרגיש יותר בנוח. עוד מצטרף לאשקלון הגארד ניב פילוסוף (20, 1.90) שמגיע מאליצור גבע"ש. לפני שירד לארצית שיחק גם בלאומית במדי מכבי הוד"ש.

בגזרת הממשיכים אשקלון האריכה חוזה לקפטן שלה הפורוורד יובל וימן (26, 1.97) שישחק עונה רביעית ברציפות בקבוצה, ולשחקן המשתפר של העונה האחרונה הרכז ניב אמית (22, 1.84) לו זאת תהיה עונה שניה בכתום. וימן עבר בכמה תחנות בארצית לפני שהגיע לאשקלון (ובינהן נען, ר"ג ופ"ת) ואת הפלייאוף האחרון סיים עם כ-10 נק' למשחק, אמית שיחק קודם לאשקלון באשדוד והוא רלע קרוב ל-9 נקודות בפלייאוף.