יבנה וחבלמו התחמשו בסנטרים

ליגה ארצית: אליצור יבנה ממשיכה להתחזק וצירפה לשורותיה את צאלי נוימן שזכה באליפות במחוז הצפוני בשנתיים האחרונות, הפועל חבל מודיעין השאירה לעונה נוספת את נווה בן שמן. הוד"ש צירפה את הגארד ים בן שבת ואת הפורוורד תומר ברדוגו.


| safsal

 

אליצור יבנה ממשיכה בבניית הגל המרשימה שלה במטרה להשיג העונה את האליפות הדרומית, ומצרפת אליה מישהו שעשה את זה שנתיים ברציפות - הסנטר צאלי נוימן (27, 2.01) שעלה ליגה העונה עם מ.ס. צפת ועונה לפני זה עשה זאת גם במדי אליצור שומרון כשבין לבין גם נבחר לחמישיה השניה של העונה בצפון. לפני זה שיחק גם במכבי פ"ת וברעננה בליגה הלאומית. הפועל חבל מודיעין גם היא התחזקה בסנטר, כשנווה בן שמן (23, 2.05) ימשיך בקבוצה לעונה נוספת. בן שמן חוזר לליגה הארצית אחרי ששיחק כמה שנים בלאומית בנתניה וברעננה, ואמור לקבל השנה חלק יותר משמעותי ברוטציה של הקבוצה.

בהוד"ש הבניה גם החלה להתקדם, והשבוע הקבוצה צירפה שני צעירים לסגל שלה - הגארד ים בן שבת (21, 1.86) שאת העונה החולפת פתח בנתניה בליגה הלאומית ובשלב מוקדם עבר למכבי בקה בארצית. בנוסף שיחק גם בהפועל עכו ומכבי קרית מוצקין בלאומית ובעמק חפר בארצית. הפורוורד תומר ברדוגו (20, 1.94) בוגר מחלקת הנוער של מכבי ראשל"צ סיים עונת בכורה בבוגרים במדי מכבי שהם בארצית דרום ועכשיו עובר צפונה כאמור להוד"ש.