מלכוב ביבנה, מוסקוביץ בפ"ת

ליגה ארצית: כמה פעמים כבר כתבנו הקיץ יבנה ממשיכה להתחזק? אז הנה עוד פעם, כשהשבוע היא צירפה גם את שמואל מלכוב שחוזר לארצית אחרי כמה עונות לא רעות בלאומית, ויחד איתו מגיע גם גידי שיפר הצעיר. מכבי אליצור פ"ת החתימה את הסנטר מוטי מוסקוביץ, והשאירה לעונה נוספת את יוחאי צוקרמן. (צילום: עילאי אהרוני)


| safsal

 

הגארד – פורוורד שמואל מלכוב (29, 1.94) חוזר לליגה הארצית אחרי 3 עונות בליגה הלאומית, אחת מהן הייתה באליצור יבנה אליה הוא חוזר ובשנתיים האחרונות בחבל מודיעין שלצערה גם היא חוזרת לליגה השלישית. מלכוב שמאז ומתמיד נחשב לשחקן הגנה טוב וקלעי היה מהישראלים הבולטים של חבלמו העונה כשקלע 12.5 נקודות למשחק לצד 4.7 רב' ו-1.4 חט', וגם אחד מקלעי השלשות המובילים של הליגה כשבמשחק השיא שלו קלע 5 כאלו בדרך ל-29 נקודות. בעבר שיחק בארצית גם בכפר קאסם, לוד ורמלה (איתה הגיע עד גמר הפלייאוף), בהוד"ש בלאומית ובין לבין היה גם חלק מנבחרת ישראל בכדורסל 3X3.

מכבי אליצור פ"ת צירפה את הסנטר מוטי מוסקוביץ (37, 2.05), ששיחק בשנתיים האחרונות באליצור יבנה והגיע איתה לגמר הפלייאוף ולזכיה בגביע האיגוד. לפני זה שיחק כמה שנים טובות ברמה"ש איתה זכה באליפות בליגה הארצית והמשיך גם ללאומית, ובעבר שיחק כמה שנים גם בליגת העל. בנוסף אליו יוחאי צוקרמן (28, 1.86) ימשיך לעונה שלישית ברציפות בקבוצה. הרכז הגיע לפ"ת אחרי שזכה באליפות עם מכבי מעלה אדומים שגם בה שיחק כמה שנים ברציפות ובין היתר נבחר לשחקן הצעיר של העונה.

מי שלא ימשיכו בפ"ת הם אופק חכמון, שאחרי 3 עונות בקבוצה ימשיך לתחנה נוספת בקריירה, והפורוורד גידי שיפר (20, 1.98) שמצטרף כאמור גם הוא ליבנה. שיפר בוגר מחלקת הנוער של הפועל ת"א והיה חלק מסגל הקבוצה בליגת העל בעונת 21/22, ובעונה החולפת החל להראות את היכולות שלו כשהיה לו רע בדקות בהן קיבל.