גרמיזו מצטרף לאשקלון, מנצבך לרמלה

ליגה ארצית: א.ס. אשקלון צירפה את אורי גרמיזו ששיחק במבועים מרחבים, והשאירה לעונה נוספת את אריאל זאנו. רמלה החתימה את אלחי מנצבך שכבר זכה בעבר באליפות בליגה ואת אלוף השלשות של ליגת הנוער, והשאירה לעונה נוספת את השחקן הצעיר של העונה. (צילום: הפועל חבל מודיעין)


| safsal

 

א.ס. אשקלון עידכנה השבוע כי הפורוורד אריאל ז'אנו (23, 2.00) ימשיך בקבוצה לעונה נוספת. ז'אנו הגיעה לקבוצה בקיץ שעבר אחרי עונה אחת לא רחוק משם במדי מכבי אשדוד בלאומית ולפני זה גם במכבי שוהם ומכבי בת ים, וכן היה בסגל של הפועל חולון בליגת העל. בעונה האחרונה סייע לאשקלון להגיע עד לרבע גמר הפלייאוף עם ממוצע דו ספרתי של נקודות. מי שעוד ילבד כתום בעונה הבאה הוא הפורוורד אורי גרמיזו (29, 1.94) שעבר בלא מעט תחנות בקריירה ואפילו שיחק כמה עונות בגרמניה ובאיסלנד. בין היתר שיחק בגלבוע גליל בליגת העל, בנס ציונה בליגה הלאומית ובחבל מודיעין, באר טוביה ומבועים מרחבים בליגה הארצית.

אליצור רמלה צירפה את הגארד - פורוורד אלחי מנצבך (27, 1.90) ששיחק בעונה החולפת בהוד"ש. למנצבך יש בארון כבר לא מעט תארים בליגה הארצית, אחרי שזכה פעמיים באליפות עם אליצור שומרון ועם מכבי מעלה אדומים, ועם האחרונה גם הניף גביע באמצע העשור הקודם. בנוסף הקבוצה השאירה לעונה נוספת את הגארד עמית סנקר (21, 1.92) שנבחר לשחקן הצעיר של העונה החולפת. סנקר הצטרף לרמלה בקיץ שעבר אחרי עונה בלי יותר מדי דקות ברחובות, ונתן עונה טובה מאוד עם כ-14 נקודות למשחק

מי שעוד מצטרפים לקבוצה הם הצעירים הגארד יובל וירניק (21, 1.88) והפורוורד קוזמה גונצ'רוב (18, 1.91) בוגר מחלקת הנוער של בני הרצליה. וירניק פתח את העונה האחרונה בלאומית אצל איתו אשקלון, אך לא זכה שם לדקות משחק וירד לארצית ל-לוד (שם כבר זכה לדקות הרבה יותר משמעותיות), ולפני זה שיחק בארצית גם במכבי פ"ת. וירניק הוא גם חלק מנבחרת אס"ח ישראל (חרשים וכבדי שמיעה). גונצ'רוב מגיע לרמלה ישר מליגת העל לנוער שם שיחק בבני הרצליה וקלע כ-8 נקודות למשחק, כשבין לבין גם זכה בתואר אלוף השלשות של הליגה בתחרות שנערכה בגמר גביע המדינה.