ת"א עודפים - ששון יאמן, ינאי מצטרף

ליגה ארצית: איתות ראשון מהעולה החדשה לארצית הפועל ת"א עודפים. הקבוצה מינתה למאמן את רן ששון שכבר אימן בעבר במחלקת הנוער של הפועל ת"א, ובנתיים החתימה את הרכז נבות ינאי ששיחק באדום בליגת העל ואת בר אזולאי ששיחק בכפ"ס. (צילום: עודד קרני, מנהלת ליגת העל)


| safsal

 

הפועל ת"א עודפים, קבוצת הבת של הפועל ת"א בליגת העל, מתחילה להתכונן לקראת עונת הבכורה שלה בליגה הארצית כשגם השנה המטרה תהיה לתת מקום ולקדם את שחקני הבית ובוגרי מחלקת הנוער. בנתיים הקבוצה החתימה מאמן חדש - רן ששון שבעבר היה המנהל המקצועי של מחלקת הנוער ומאמן קבוצת הנוער הבכירה. בשנים האחרונות אימן ברחבי ליגת העל לנוער כשבשנתיים האחרונות אימן את אליצור עירוני נתניה.

בגזרת השחקנים, לצד כאמור בוגרי מחלקת הנוער, יש גם מספר החתמות לשחקנים עם נסיון שיחזקו את הקבוצה. השם הכי מעניין שמצטרף כרגע הוא הרכז נבות ינאי (31, 1.80) שהעביר את רוב הקריירה שלו בליגה הארצית עם גיחות לליגה הלאומית שבעונה האחרונה שיחק כאמור בהפועל ת"א בליגת העל. ינאי עבר בארצית בעמק יזרעאל, מעלות, מגדל העמק, חדרה, אשקלון ועמק חפר, והציג יכולת קליעה טובה כולל משחקים של דאבל דאבל בנקודות ואסיסטים ועל שמו רשום גם סל ניצחון אחד והעפלה לגמר הפלייאוף בארצית עם עמק יזרעאל. 

מי שעוד מצטרף לעודפים הוא הגארד בר אזולאי (28, 1.88) שנפרד לראשונה מהפועל כפ"ס הקבוצה בה גדל. אזולאי היה כמעט עשור חלק מקבוצת הבוגרים של כפ"ס בלאומית ובארצית, כשבשנים האחרונות הפך לשחקן חשוב ומשמעותי ברוטציה. העונה אזולאי עזר לכפ"ס להגיע עד לחצי גמר הפלייאוף כשהוא קולע 7.5 נקודות למשחק. עוד שם שאנחנו מכירים היטב מהליגה הארצית הוא הסנטר תומר אלוני (27, 2.03) שמגיע ממכבי אשדוד אחרי עונה לא רעה בה קלע 6.2 נק' למשחק בפלייאוף. לפני זה שיחק בארצית גם בכפר קאסם ואשקלון וגם נבחר לחמישיית העונה הדרומית ב-20/21. סוגר את מצבת הסגל לבנתיים הוא הרכז המקומי איתי בינמן (22, 1.82), שעלה עם עודפים מליגה א' וממשיך לעונה נוספת. בינמן בוגר מחלקת הנוער של הפועל ת"א ושיחק גם בקבוצת הבוגרים בליגת העל.