המשכיות בהפועל עכו

ליגה ארצית: עכו שהגיעה העונה עד לחצי גמר הפלייאוף השאירה לעונה נוספת 4 שחקנים, ביניהם שחקני חמישיית העונה גל טסלר ורועי נבארו. עוד בממשיכים עומרי שוסהיים ועידו סגל. נמרוד גנון שאימן העונה בליגה הלאומית לנשים יחליף על הקווים שת לירן שוורצוולד שעלה ללאומית.


| safsal

 

אחרי שסיימה את העונה החולפת בסוג של אכזבה עם הפסד דרמטי בחצי גמר הפלייאוף, הפועל עכו סגרה את הסגל לעונה הקרובה ונראה שגם הפעם היא מכוונת רחוק. בתור התחלה עכו השאירה לעונה נוספת שניים מהשחקנים המובילים שלה שגם נבחרו לחמישיית העונה הצפונית - הגארד גל טסלר והרכז רועי נברו. טסלר (30, 1.85) העביר את רוב הקריירה שלו בלאומית ושיחק עונה אחת גם בליגת העל, ונחשב לקלעי שלשות מהמובילים בארצית. את העונה בעכו סיים עם כ-12 נק' בממוצע. לצד בחירתו לחמישיית העונה, הוא גם היה מדורג במקום השני בקרב על שחקן העונה. נברו (27, 1.90) חזר לעכו לקדנציה נוספת בקבוצה בקיץ שעבר אחרי עונה מוצלחת בצפת, כשלפני זה שיחק בארצית גם בהפועל נועם והפועל נוף הגליל וכן בליגה הלאומית. נברו היה מהקלעים הבולטים של עכו העונה עם כ-17 נקודות בממוצע למשחק. 

עוד בגזרת הממשיכים הגארד עומרי שוסהיים (20, 1.85) שלפני עכו שיחק גם בצפת ובמגדל יזרעאל, והפורוורד עידו סגל (22, 1.90) ששיחק בנוסף בארצית בגלבוע ברוש ובצפת. מי שלא ימשיך בעכו הוא מאמן העונה בשנתיים האחרונות לירן שוורצוולד, שקיבל קידום לליגה הלאומית ויאמן את מ.ס. צפת דניאל. במקומו יעמוד על הקווים נמרוד גנון, שגם הוא אגב סיים את העונה החולפת עם תואר מאמן העונה - בליגה הלאומית לנשים. גנון (40) אימן בעונה החולפת את הפועל כאוכב שהציגה עונה מרשימה עם הופעה בחצי גמר הפלייאוף. גנון מוכר לחובבי הליגה הארצית גם כשחקן ונחשב לקבלן עליות בליגה עם 4 אליפויות פלוס עוד כמה בליגה א'. 

ועכשיו להחתמות החדשות. עכו צירפה את האלוף הטרי נועם מטלון (36, 1.95) שעלה העונה ליגה עם מ.ס. צפת. הגארד הותיק ששיחק בעבר בליגת העל חילק את השנים האחרונות בין הלאומית לארצית בין היתר בהפועל עפולה, מכבי קרית מוצקין והפועל כפ"ס. בעשור הקודם נבחר פעמיים לחמישיית העונה בליגה הלאומית. מי שעוד מגיע מצפת הוא הרכז אלון שושני (23, 1.80) שחוזר לעונה נוספת בעכו בה שיחק לפני שנתיים. לפני זה שיחק גם בכרמיאל ומעלות. 

סוגרים את הסגל: הגארד רותם גורן (22, 1.85) ששיחק גם הוא בעבר בעכו בליגה הלאומית חוזר אחרי שנתיים בהפועל מגידו; הפורוורד-סנטר עמית כהן (23, 2.02) שמגיע ממכבי עירוני כרמיאל; הגארד אלון בעבור (18, 1.87) בוגר מחלקת הנוער של הפועל חיפה שסיים עונה טובה בליגת העל לנוער עם 11.5 נק' למשחק; הפורוורד בני אלעזר (25, 2.02) ששיחק בהפועל מבועים מרחבים; והגארד יותם שמול (20, 1.95) שהתחיל את העונה בליגה הלאומית במכבי רחובות וסיים אותה בארצית דרום בהפועל לוד.

 

 

ארצ