עמק חפר מציגה - קבוצת U23

ליגה ארצית: הפועל עמק חפר החליטה ללכת העונה על קונספט מעניין, כשפרט לקפטן אוהד בן חיים שימשיך על תקן המבוגר האחראי - כל שחקני הקבוצה יהיו מתחת לגיל 23 ויקבלו מעטפת נרחבת ומספר גבוה של אימונים שבועיים. בין השמות שישחקו בקבוצה העונה עידו מנצ'ל, אלעד בקשי, עידו פוגל ועמית פאר. דניאל מלכה יאמן.


| safsal

 

כבר כמה שנים טובות שאנחנו רואים את הפועל עמק חפר בונים את קבוצת הבוגרים ארצית שלהם לא מעט על שחקני בית, בוגרי ושחקני מחלקת הנוער המקומית. בעונה הקרובה חפר תיקח את הרצון שלה 'לקדם ולהכשיר שחקנים לליגות היותר גבוהות אפילו יותר רחוק', כשכל סגל הקבוצה יהיה מורכב משחקנים מתחת לגיל 23 פרט לשחקן אחד. אותו אחד הוא קפטן הקבוצה אוהד בן חיים (29, 1.95) שימשיך לעונה שלישית ברציפות במועדון ויהיה סוג של המבוגר האחראי על המגרש. הפורוורד שהיה מהקלעים הבולטים של חפר העונה תרם 13 נק' בממוצע בפלייאוף , ובעבר שיחק בארצית גם בכפר יונה, לוד ושהם.

במועדון מתכננים להעמיד לקבוצת הבוגרים תנאים זהים לקבוצות הבכירות של מחלקות הנוער, כשלצד האימונים על הפרקט יהיו גם אימוני בוקר, אימוני חדר כושר ומעטפת מקצועית רחבה שתכלול בין היתר גם תזונאית ומאמן מנטלי. מי שיעמוד על הקווים הוא שחקן העבר דניאל מלכה (29) שאימן במחלקה הצעירה של עמק חפר והיה עוזרו של רמון וולפסון בעונה החולפת. בחפר מציינים כי אין להם יומרות לעלות ליגה, אבל כן מכוונים לפלייאוף העליון ולא שוללים מקום בצמרת כמו בעונה החולפת.

הצעירים שבנתיים חתומים בחפר הם: הגארד יובל הוכשטטר (19, 1.98), בוגר מחלקת הנוער שכבר העונה היה חלק משמעותי בקבוצת הבוגרים וקלע מעל 10 נק' למשחק, ואמור להיות מהשחקנים המובילים של חפר גם העונה; הגארד עמית פאר (19, 1.87) שגם הוא כבר שיחק בבוגרים בעונה החולפת והציג עונה טובה עם מעל 8 נקודות למשחק בשלב הפלייאוף; הפורוורד אורי ירמולובסקי (18, 2.00) והגארד אלון יהודה (1.97), שניהם שיחקו העונה בקבוצת הנוער של חפר ויעלו לבוגרים. ירמולובסקי קלע העונה 12.5 נק' למשחק בליגת העל, יהודה קלע 5.6 ומסר 3.3 אס'; הפורוורד אלעד בקשי (19, 2.01) בוגר מחלקת הנוער של מכבי ת"א ששיחק העונה בהפועל חבל מודיעין בלאומית ולא קיבל יותר מדי דקות, אבל כשכן שיחק היה יעיל וקלע 4.6 נק' למשחק; הגארד עידו מנצ'ל (19, 1.90) גם הוא בוגר מחלקת הנוער של מכבי ת"א והיה העונה חלק מהסגל של אלופת הלאומית מכבי עירוני ר"ג; הגארד ארז פורן (19, 1.97) בוגרת מחלקת הנוער של מכבי חיפה שהעמיד העונה בליגת העל לנוער ממוצעים 14.6 נק' ו-10.2 רב' למשחק; הגארד עומר פפו (19, 1.91) שהיה העונה חלק מהסגל של א.ס. רמה"ש בליגה הלאומית; הגארד עידו פוגל (22, 1.87) ששיחק העונה באליצור רמלה בארצית דרום ולפני זה בבני הרצליה בליגת העל; הגארד אריאל סלע (17, 1.95) שנבחר לחמישיית העונה בנוער (15.3 נק', 12.1 רב', 3.1 אס', 2.2 חט') ישחק בבוגרים וימשיך גם בקבוצת הנוער של המועדון.