ארצית: "משחקי העונה" חזרו

כן, כן, כמו שאתם אוהבים. בצפון: הפועל "אורי" ת"א תארח את הפועל כפ"ס "שלום" לקרב ישיר על המקום הראשון. בדרום: מכבי אשדוד תארח את מכבי שהם, וגם בסיום המשחק הזה רק אחת מהקבוצות תצא עם מאזן מושלם. ויש עוד הרבה אקשן, אבל המקום בכותרת המשנית נגמר, אז תקליקו. (צילום: הפועל חבל מודיעין)


| אלירן כהן

 

אחרי מחזורי דמדומים וחודש של "הכר את היריבה" - הליגה הארצית מעלה הילוך ומספקת לנו מחזור שישי (או אם תרצו לדייק - 11) מסקרן במיוחד, בשני המחוזות - וכמעט בכל אולם בליגה. במוקד - שני משחקי צמרת מסקרנים במיוחד בשני המחוזות. בצפון: הפועל "אורי" תל אביב והפועל כפר סבא "שלום" - שתי הקבוצות היחידות שמחזיקות במאזן של 0-5 ייפגשו לקרב ישיר על המקום הראשון. הפועל מגדל יזרעאל, שעד המחזור האחרון החזיקה גם היא במאזן מושלם - נחלה את הפסדה הראשון להפועל ר"ג גבעתיים. היא לא תרצה למעוד גם הערב נגד הוד השרון.

ר"ג גבעתיים מצידה תרצה להמשיך במומנטום, כשתתארח באולם הקשה בעכו. גם בתחתית צפויות לא מעט התגוששויות מעניינות - מגידו וטבריה / עמק הירדן יפגשו ב"מבצר" במשמר העמק במטרה להשיג ניצחון ליגה שני העונה. אליצור עירוני רעננה תתארח בגן-נר ותקווה לרשום ניצחון ראשון - לפני שהליגה תתחיל לברוח.

ובדרום - קרנבל מהסוג הדרומי. מכבי שהם, הפתעת העונה עד כה, תתארח באולמה הביתי של מכבי אשדוד בקרב ישיר על המקום הראשון. גם כאן - שתי הקבוצות מחזיקות במאזן מושלם של 5/5, כשאליצור רמלה דולקת מאחור עם 4/4 (או במילים אחרות - סביר שיהיה פה עוד משחק עונה בקרוב). קרב מסקרן במיוחד יחכה לכם גם באולם רוזמרין בפתח תקווה, לשם תגיע אליצור גבעת שמואל - בין שתי קבוצות שמנסות להתרומם מהתחתית אל עבר החלק העליון של הטבלה. מניין לתפילת ערבית יתאסף כרבע שעה לפני המשחק, רבע שעה אחרי המשחק, ובהפסקת המחצית. במפגש הדרומיות הראשון של העונה תתארח א.ס. אשקלון בדימונה - שעד כה הפגינה יכולות משכנעות במשחקי הבית. בשישי - הפועל חבל איילות הנחילה לקריית אונו את הפסדה החמישי העונה.

 

משחקי המחזור:

--- צפון ---
הפועל עכו - הפועל רמת גן -גבעתיים (19:00, משה שרת, עכו)
הפועל מגידו - הפועל טבריה ע.הירדן (19:30, משמר העמק)
הפועל מגדל העמק יזרעאל - מכבי הוד השרון (19:30, ביה"ס יערת העמק, מגדל העמק)
הפועל נוף הגליל - מכבי קרית מוצקין (19:30, אולם אלון, נוף הגליל)
הפועל עמק חפר - מכבי חדרה (20:00, ביה"ס רמות ים, מכמורת)
הפועל אורי תל אביב - הפועל כפר סבא שלום (20:30, עירוני ט', ת"א)
הפועל גלבוע ברוש - אליצור עירוני רעננה (20:30, גן נר)

--- דרום ---
הפועל חבל איילות 82 - עירוני ק.אונו שיקו 71
אליצור יבנה - אליצור נחל שורק (19:00, רלף קליין, יבנה)
אליצור רמלה - הפועל מתן אשדוד-מבועים (19:00, קרית מנחם, רמלה)
מכבי אליצור פתח תקוה  - אליצור גבעת שמואל (19:00, רוזמרין, פ"ת)
מכבי אשדוד - מכבי שהם (19:00, מקיף ח', אשדוד)
מכבי דימונה - א.ס. אשקלון (19:30, נועם חיים, דימונה)
הפועל אריק נצר סרני - הפועל חבל מודיעין (20:00, נצר סירני)